přidat prezentaci

Architekti luxusních domů a vil

prizemni-vila-cernosice-1

Při zvýšeném zájmu o luxusní domy a vily dělají klienti chybu hned ve svém prvopočátku. Úplně zapomínají na spolupráci s architekty při výběru pozemků, což bývá klíčovou součástí následného splnění všech požadavků a nároků na výstavbu domu jejich snů. Jakmile jste odhodlaní investovat do svého celoživotního bydlení několik desítek milionů korun, je dobré se na celou realizaci dokonale připravit a nepodceňovat architektonickou studii.

Architektonická studie

Architektonická studie patří mezi základní kameny pro všechny následující projektové práce. Jedná se o podrobný návrh zohledňující přesné rozměry stavby i s umístěním na pozemku, proto je vhodné s výběr pozemku dělat společně s odborníky, aby byla realizace výstavby uskutečnitelná za mnohem výhodnějších finančních podmínek.

Celý návrh moderního domu není snadnou záležitostí a předchází mu koncepty, skici i kompletní studie. Zkušený architektonický ateliér si však dokáže poradit s jakýmkoliv požadavkem a vždy ctít potřeby klienta za současného splnění určitých úředních regulativ a to vše skloubit s pozemkem, orientací i cenou do jednoho harmonického celku.

Jak probíhá spolupráce s architektem

Každý z členů architektonického týmu představuje klíčovou osobu pro jednotlivé fáze projektu. Na každé zakázce pracuje s klientem dohromady tři profesionálové s bohatými zkušenostmi z oboru. Hlavní osobou je architekt, který zodpovídá za hladký průběh celé realizace. Nadále se setkáte s projektovým manažerem zaměřující se na správnost časového harmonogramu a s projektantem starající se o technologické a ekonomické parametry.

Ateliér Master Design s.r.o. spolupracuje se svými klienty nejraději od samotného výběru parcely. Jednině tak se klient dozví, jestli bude parcela vhodná pro realizaci jeho snu. Společnost má několik poboček, takže může spolupracovat s klienty v rámci celé České republiky.

luxusni-bungalov-s-plochou-strechou-osnice

moderni-dum-v-podhorskem-prostredi-bocanovice

logo-architekt

Kategorie: Dům

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce