přidat prezentaci

Ateliér Fiala vrací lesk starým uměleckým předmětům

Ateliér Fiala naleznete v Horních Počernicích, ve stylovém barokním prostředí, které je vlídné pro každého milovníka umění a renovace. Právě renovací starého nábytku, obrazů a dalších uměleckých i užitných artefaktů, se zabývá tato skupina. Ta je složena především ze zkušených řemeslných i uměleckých odborníků a restaurátorů, kteří dokážou doslova zázraky. Ze staré skříně či obrazu učiní jako mávnutím proutku nový, nebo naopak vytvoří patinu.

atelier-fiala-02

Kvalitní restaurování

Práce Ateliéru Fiala spočívá v restaurátorství starých uměleckých děl, pořádání nejrůznějších výstav z mnoha uměleckých oborů. Můžete zde také zakoupit obrazy a řemeslné práce, které se stanou exkluzivním doplňkem vašeho interiéru či exteriéru. Díky tradici od roku 1991 bylo dosaženo absolutní dokonalosti v restaurátorských postupech a ateliér se postupně začal zabývat také dalšími obory ze světa múz.

Výstavy moderny i klasického umění

V budově barokního Špejcharu jsou pořádány velmi významné a hojně navštěvované výstavy uměleckých děl a starožitného nábytku od tuzemských i zahraničních mistrů. Výstavy jsou prodejní i neprodejní, takže se buďto jen pokocháte, nebo si rovnou zakoupíte nějaký ten pěkný kousek do své sbírky.

Dobrá rada nad zlato

Pokud jste v umění dosud začátečníkem, v Ateliéru Fiala vám rádi poradí. Především s výběrem obrazu a restaurací obrazů, s renovací starého nábytku, opravami starožitného nábytku a s uměním komplexně. Zdejší odborníci a mistři renovátoři vás uvedou do světa umění. Zastavte se na některé z výstav, nebo se přijďte podívat na práci zručných uměleckých řemeslníků. Jestliže se stanete věrným zákazníkem, kupujícím v ateliéru různé umělecké artefakty, získáte navíc i mnoho dalších výhod v Benefit programu.

Odkaz Josefa Fialy

Díky zájmu zakladatele společnosti Davida Fialy, pokračuje ateliér ve sbírání a schraňování významných děl, tedy obrazů od jmenovce, akademického malíře Josefa Fialy. Od tohoto mistra naleznete v ateliéru kolem stovky počinů a stále přibývají. Renovace obrazů a sbírka od mistra Fialy lákají velké množství návštěvníků.

Zábava a jídlo v Domu umění

V Domu umění se rozhodně nudit nebudete, ať již jste vyznavačem umění, nebo jakékoliv zábavy. Najdete zde luxusní restauraci pro opravdové gurmány, s pravými a klasickými českými specialitami. K tomu vám zahraje starý klavír, případně si můžete vyzkoušet historickou hru Čamburína, podobající se vzdáleně stolnímu fotbalu. V této hře se dokonce pořádá turnaj.

Prodej restaurovaného nábytku

Přijďte „pobejt“, zastavte se v Domu umění a krásném Ateliéru Fiala, seznamte se klasickým uměním a klidně si i kupte nějaký pěkný kousek. Prodej starožitného nábytku je samozřejmostí, můžete si vybrat levnější moderní kus, nebo skutečnou klasiku od některých významných mistrů malířů z celého světa. Nebo si vyberte stylový nábytek do své domácnosti. V ateliéru vám dokonce opraví čalounění a potahy.

Kategorie: Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce