přidat prezentaci

Aurora Projekt Exkluzivní bydlení pro náročné klienty

Jedním z projektů, který překvapí svým luxusem, ale také možností flexibilních a individuálních úprav, je jistě Aurora Projekt. Ten se nachází v lokalitě Strašnic, kde kombinuje dopravní dostupnost, občanskou vybavenost, ale i dostatek zeleně. A té si může užívat každý obyvatel.

Aurora Bytový Dům Praha

Aurora Projekt nabízí bohatou nabídku bytů

Výběr možností, jaký zvolit konkrétní byt, je velká. Projekt totiž nabídne jak ty nejmenší, o dispozicích 1+kk a velikostech okolo 25 čtverečných metrů, až po ty opravdu rozsáhlé, které se užitnou plochou blíží ke 150 metrům. Jejich dispozice jsou poté řešeny jako 4+kk. Samozřejmostí nabízených nových bytů v Strašnicích na Praze 10 jsou buď prostorné terasy, nebo balkony, které tak umožní užít si nejenom příjemný výhled, ale i onu zmíněnou zeleň, kterou se samotné Strašnice mohou pyšnit. A i to je důvod, proč je Projekt vyhledáván rodinami s dětmi, vyhledávající příjemné a klidné bydlení v oblasti s čistým vzduchem.

Dokonale sladěné materiály

A pokud tento luxusní projekt něčím skutečně ohromí, tak to jsou sladěné materiály a prvky. Koupelna nabídne jak designová umyvadla a baterie, tak i vanu, popřípadě bidet. Stejně tak se může pyšnit i moderní a kvalitní dlažbou i obklady. Ostatní místnosti v developerském projektu zase mají dřevěné podlahy, v kombinaci s koberci. Vše doplňují taktéž dřevěné interiérové dveře. Rozhodně ale nechybí ani pevná a velká okna, zajišťující dokonalý přísun slunečního svitu.

Lokalita, které nic nechybí

A je to právě Praha 10 – Strašnice, která je považována za lokalitu s jednou z nejlepších dopravních obslužností. Na tom přidává jak řada nedalekých zastávek, tak samozřejmě i Jižní spojka, tedy jedna z hlavních tepen Prahy. Mimo to nabídne i stanici metra Strašnická, dvě mateřské školy, školu základní, ale také gymnázium.

Milovníci odpočinku mohou navštívit park Gutovka, a o sportovní zázemí se postarají tenisové kurty, nebo minigolf. Stejně tak lze využít možnosti nákupů základních potřeb v obchodech, kterým dominuje supermarket Billa. Praha 10 má však od lokality, kde se nachází novostavba, také rozsáhlou polikliniku, poskytující kvalitní zdravotní péči. I to je jeden z aspektů, který je při výběru lokality důležitý.

zdroj http://www.auroraprojekt.cz/

Kategorie: Magazín bydlení, Novostavby Praha

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce