přidat prezentaci

Balené uhlí je stále oblíbenější

01-Optimtop.cz

Stále mnoho domácností topí tradičním uhlím, a stoupající ceny elektřiny a plynu způsobují, že k uhlí opět přechází stále více majitelů domů. Z celosvětového hlediska je uhlí důležitá surovina, protože se jeho spalováním vyrobí až 40 procent elektřiny.

Zjednodušte si práci

Možná to u Vás chodí obdobně: jednou za rok si necháte přivést uhlí na celou topnou sezónu, kterou musíte pracně uskladnit do sklepa. Během této činnosti z Vás teče pot a v plicích dráždí uhelný prach. Proč si ale neulehčit práci a neušetřit zdraví? Je to jednoduché: stačí se poohlédnout po dodavateli kvalitního uhlí, které je zabaleno v pytlích, a to nejčastěji po 25 kilogramech. Oproti sypanému uhlí získáte kontrolu nad množstvím, které jste si za své peníze zaplatili.

Příznivá cena a jedinečná kvalita

Balené, neboli pytlované uhlí je velmi moderní na západ od našich hranic a v Německu je dokonce toto uhlí populárnější než sypané. Proč tomu tak je? S 25 kilogramovými pytli je snadná manipulace a unese je každý dospělý muž. Pytlované uhlí hravě uskladníte na sebe a vždy jeden pytel můžete uschovat vedle kotelny. Zakoupit takto můžete jak hnědé, tak černé uhlí, které je pečlivě vytříděné. Kvalita zůstává zachována i během transportu a skladování, protože uhlí je zabaleno do obalů, které odolají nepříznivému počasí a jiným nežádoucím vlivům.

Nechte si dovézt uhlí kamkoliv a zadarmo

Zapomeňte na lopatu, nepořádek a uhelný prach, který snadno zašpiní venkovní i vnitřní prostory. Tato firma zaváží pytlované uhlí na jakékoliv místo v České republice. A co je potěšující, doprava je po celé ČR zdarma. Oproti konkurenci nabízí toto uhlí za příznivou cenu, a to ve stejné, mnohdy i lepší kvalitě. Ještě stále váháte? Vyzkoušejte jednu topnou sezónu pytlované uhlí a sami si ověřte, že všechny uvedené výhody jsou pravdivé. Pokud Vás zajímají další informace, dozvíte se je na stránkách www.optimtop.cz.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce