přidat prezentaci

Betonové oplocení zažívá obrovský boom

Betonové oplocení zažívá obrovský boom

Jste-li majitelem rodinného domu, vily nebo chaty či chalupy s přilehlou zahradou, jistě víte, že je tyto prostory vhodné zaplotit. Nabízí se hned několik možností. Lze sáhnout po klasickém drátěném plotu, plastovém plotu, dřevěném plotu, nebo betonovém plotu. Každý typ s sebou přináší jak výhody, tak i nedostatky. Poslední dobou se těší vysoké oblibě betonové ploty!

Betonové oplocení působí moderním a komfortním vzhledem. Další výhodou je vysoká životnost a téměř nulové požadavky na údržbu. Betonové ploty jsou k dispozici v mnoha provedeních, liší se především rozměry, ale i celkovým stylem, který je dosažen kombinací betonových desek.

Betonové ploty zajistí styl i soukromí

Betonové ploty jsou jednoznačně stylovou záležitostí. Stačí se podívat, kde se s nimi setkáte nejčastěji. Je to právě u luxusních novostaveb. Betonový plot může být i vaší výsadou a chloubou. Chcete-li si ochránit vaše soukromí, ale rovněž majetek, je betonové oplocení ideální volbou.

Stavba betonového plotu je jednoduchou a rychlou záležitostí, která vás bude, jste-li alespoň trochu manuálně zruční a kreativní nakonec i bavit. Betonové desky se usazují mezi sloupky ve tvaru písmene H – díky jejich dokonalému zapadnutí není nutná betonáž základové desky.

Kvalitní a široká nabídka betonových plotů

Pokud vážně uvažujete o realizaci betonového oplocení, doporučíme návštěvu webových stránek www.betonoveploty.cz. Zde narazíte na odborníky v oboru, kteří vám nabídnou široký sortiment variacíbetonového oplocení se zárukou kvality. Kromě toho vám v případě vašeho požadavku zajistí i odbornou montáž.

Při budování zázemí se vyplatí sázet na kvalitu. Betonové ploty od MIMA ploty s.r.o. jsou správnou volbou, která spojuje kvalitu, design a účel. Zvolíte-li k zaplocení vašeho pozemku betonové ploty, budete plně spokojeni!

Kategorie: Exteriér a zahrada

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce