přidat prezentaci

Byty Letňany: Nové byty v Letňanech

V Praze 9 se nacházejí jak klidné lokality, tak lokality pulzující energií a životem. Developerský projekt Živé Letňany chce jednotlivcům, párům i rodinám nabídnout možnost bydlet v dynamicky se rozvíjející čtvrti Letňan. Přejete si více informací? Právě teď Vám je přinášíme!

Nové Byty dostupné pro každého

V pražské městské části 9-Letňany, v ulici Beranových, vyrostou do jara 2016 dva bytové domy. Celkem v nich najdete 94 bytů o velikosti 1+kk až 3+kk, ke kterým přísluší parkovací místa přímo pod domem.

Projekt počítá s aktivními obyvateli, kteří milují život a vyhledávají zážitky a zábavu. A protože každý nemá celou částku na zaplacení bytu, v rámci projektu jsou zájemcům nabízeny nejvýhodnější hypotéky na trhu. Na začátku Vám stačí 10 procent a po dokončení objektu doplatíte při podpisu smlouvy zbývajících 90 procent kupní ceny nového bytu.

Když chcete mít všechno na dosah ruky…

Cenově dostupné bydlení nabízí kvalitní zázemí pro život i odpočinek. Co třeba zrelaxovat se v přírodě, nabít sportem nebo uvolnit nakupováním? Pár desítek metrů od nových bytů máte tohle všechno na dosah!

Jako balzám na duši pro Vás bude prostředí nedalekého Letňanského lesoparku, který vybízí k procházkám nebo sportu. S dětmi se vyřádíte v hale Ice Areny s ledovou plochou, v bazénu Lagoon nebo na motokárách. K nákupům Vám poslouží Obchodní centrum Letňany, kde je nejen více než 200 prodejen, ale i multiplex CinemaCity, prodejna nábytku KIKA, fitness nebo adrenalinový větrný tunel pro indoor skydiving.

Pokud zatoužíte po pamětihodnostech Prahy, ani to není problém: do centra se lehce dostanete metrem, které se nachází 5 minut cesty autobusem. Snadno se tak dopravíte za prací a na dosah budete mít i restaurace, multikino, pizzerie nebo supermarket s čerstvými potravinami.

V „Živých Letňanech“ se nikdy nebudete nudit. Čilý ruch v okolí je zárukou zábavy a poznání nových přátel. Více zajímavostí o tomto projektu se dozvíte zde.

Kategorie: Nové byty

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce