přidat prezentaci

Čistírny odpadních vod jsou ekologické a šetří vaše peníze

Zajistit plynulý chod domácnosti je časově i finančně náročné. Pakliže sledujete aktuální trendy v oblasti ekologie, abyste ušetřili peníze do rodinného rozpočtu, jistě jste zaznamenali rozšířenost čistíren odpadních vod. V následujících řádcích se podíváme na moderní řešení likvidace odpadních vod.

Jak funguje čistírna odpadních vod?

V minulosti se používaly jímky a septiky, nicméně jejich současnou alternativou jsou domácí čistírny odpadních vod. Pracují na stejném principu jako velké komunální čističky. Nachází uplatnění především u rodinných domů, rekreačních chat a dalších objektů, jež není možné napojit na veřejnou kanalizaci. Odpadní a splašková voda se z domácnosti odplavuje do čističky, kde se mechanicky a biologicky pročišťuje. Domácí čistírny značky GONAP jsou nenáročné na údržbu a obsluhu.

Proč investovat do čistírny?

Klasické jímky dnes nahrazují čistírny odpadních vod, neboť běžná domácnost denně produkuje i stovky litrů odpadních vod a klasické septiky nejsou pro takový objem dostačující. V neposlední řadě je nespornou výhodou čističek GONAP absence vyvážení odpadu. Mají propracovaný systém a perfektně čistí vodu, která se dá poté zužitkovat například k zalévání zahrady.

Domácí čistírny odpadních vod jsou ekologičtější a ekonomičtější než nákladné a časově náročné vyvážení splašků do velkých městských čistíren.

Proč se obrátit na firmu GONAP?

Společnost GONAP patří mezi špičku na trhu s čističkami odpadních vod. Spolupracuje s mnoha významnými firmami, a proto neustále představuje inovace svých výrobků. Je držitelem prestižního certifikátu ISO 9001:2000 ztvrzující, že tato společnost dlouhodobě vyrábí produkty nejvyšší kvality.

Její produktové portfolio zahrnuje vedle čističek pro domácnosti také již zmiňované jímky, septiky a větší čističky určené vesnicím a menším obcím.

Kategorie: Exteriér a zahrada

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce