přidat prezentaci

Co dělat když praskne voda?

01-instalater

Všichni dobře známe zdánlivě bezvýchodnou situaci, když se nám po bytě valí voda a důvodem není jen nedotažení kohoutku. Je to situace, která je značně nepříjemná a žádá si okamžitou reakci. Vsaďte na profesionalitu a kvalitu, kterou vám nabízí firma pana Gráfa, která působí na území Prahy. Instalatérské práce odvedené rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Spolehněte se na profesionála, který vás nenechá v obtížné situaci a poskytne vám nejlepší služby. A pozor, nejedná se pouze o služby spojené s problémem ohledně vody.

Co vše společnost nabízí?

Poskytuje služby, které vám pomohou od problému nejen s vodou spojených, jako např. nové rozvody vody, rekonstrukce rozvodů, ale také výměnu a opravu průtokových ohřívačů, umyvadel a praček. Instalatérské práce vám zrealizují kompletní rozvody topení i jejich rekonstrukci. vymění vám kotle, kamna a to vše včetně revize. Namontují vám podlahové topení, nebo zrealizují kompletní kotelnu, samozřejmě dle projektové dokumentace. A co odpady? Ano i jejich rozvody tato společnost dokáže zrealizovat a opravit. Pokud bude třeba, poradí si i s jejich vyčištěním. Havárie plynu jsou také na seznamu poskytovaných služeb, Ať už je řeč o montáži nebo výměně.

Proč je toto správné rozhodnutí?

Instalatérské práce pana Gráfa poskytují i služby hodinového manžela, s profesionálním výkonem i přístupem. Na veškeré nabízené služby je poskytována NON STOP havarijní služba (tel. 774 191 649), což je velikou předností. Díky spolehlivosti a profesionálnímu přístupu, je poskytován ten nejlepší servis, který si můžete ve své bezvýchodné situaci objednat. Neváhejte kontaktovat společnost, která se postará o kvalitní řešení komplikovaných situaci. Ať je ráno nebo večer, jaro nebo zima, tak na odborné služby poskytované společností pana Gráfa, se můžete s důvěrou spolehnout.

Kategorie: Koupelny

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce