přidat prezentaci

Developerský Projekt Jílové Výhledy

developersky-rojekt-jilove-vyhledy

Moderní atypické domy v souladu s přírodou jsou trendem a mají budoucnost. Přesně takové bydlení poskytuje developerský projekt v Praze – Západ s názvem Jílové Výhledy. Jeho výjimečnost nespočívá pouze v jedinečném nadstandardním provedení, ale i ve zdravém pojetí. Domy jsou nabízeny jako energeticky úsporné nebo ekologicky „přísnější“ – nízkoenergetické. Ty se vyznačující co nejlépe izolovaným pláštěm a řízeným větráním pomocí rekuperační jednotky. Jedině tak nedojde k nárůstu vlhkosti či hromadění nezdravého vzduchu uvnitř objektu. Neprostupnost pláště obalu je kontrolována takzvaným blower-door testem. Příjemná je co největší přirozená prosvětlenost interiéru objektu díky ideálnímu nasměrování prosklených ploch na jih a jihovýchod. Je třeba zmínit, že domy přinesou svým obyvatelům několikatisícové úspory při ročním vyúčtování.

Obytné domy Jílové Výhledy „designově“ zapadají do přírodního prostředí a splývají s okolím i díky zelené střeše, která je ekologicky osázena rostlinami a travinami. O výjimečnosti domů vypovídá fakt, že autorem projektu je ateliér Skvadra specializující se na neobvyklé návrhy typových domů.

Velmi zajímavé možnosti přináší konečné řešení celého domu. V první variantě klienti obdrží dům kompletně vybaven pro základní kolaudaci. Objekt má dokončen celý interiér včetně malé koupelny. Ostatní místnosti postrádají dveře, podlahy a bez zařízení je dodána i hlavní koupelna. Celý dům je ale napojen na inženýrské sítě a veškeré tepelné a větrací procesy jsou plně funkční. V exteriéru jsou provedeny základní práce, chybí čelní oplocení a terasy. Tento „nedostavěný“ dům si budoucí obyvatelé mohou dohotovit podle svého vkusu a možností. K dispozici budou mít dvě velikosti – 4+kk a 3+kk. Vzhledem ke zvláštním přáním klietů je možné úpravou zvětšit dům o další ložnici.

Druhá varianta developerského projektu myslí na klienty, kteří dají přednost kompletnímu a luxusnímu vybavení celého domu, i když i zde je možné výsledek upravovat dle dílčích přání. Všechny domy jsou zasazeny do svažitého terénu kopce Pepř a mají nádherný nastavitelný výhled na město Jílové u Prahy, lokalita Praha-západ. Lokalita nebyla vybrána náhodně. Jílové u Prahy vzdálené 20 km od hlavního města, se rozkládá na malebném břehu Sázavy a zachovalá příroda se tu propojuje s historií starobylého města. Ne nadarmo se Jílovému u Prahy přezdívá „královské zlatohorní“. Městečko Jílové u Prahy poskytuje vše potřebné pro plnohodnotné bydlení. Nachází se zde školy, obchody, lékař, restaurace, příležitosti pro sportovní a kulturní vyžití. A do centra Prahy se lze dostat pohodlně autem i autobusem.

Lze udělat bydlením něco zdravého pro sebe i okolí? Ano, díky domům Jílové Výhledy.

zdroj www.jilovevyhledy.cz

Kategorie: Magazín bydlení, Novostavby Praha

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce