přidat prezentaci

Díky portálu ePoptávka.cz ušetří zákazník až desítky tisíc korun

Každý, kdo potřebuje nějakou službu, řeší v počátku především jednu věc – na koho se má se svým požadavkem obrátit. Ať už se jedná o vymalování pokojů, rekonstrukci koupelny, opravení rozbité pračky nebo třeba výměnu pneu, položení střechy či zahradnické práce, bývá doporučováno oslovit více firem a poté si vybrat tu nejvhodnější. Nabízí se celá řada možností a cest, jak to uskutečnit. Tu nejjednodušší bez zbytečného telefonování nebo vypisování desítek e-mailů představuje zadání poptávky na serveru ePoptávka.cz. Je to velmi snadné – prostřednictvím online formuláře nebo na bezplatné telefonní lince zadáte svůj požadavek do systému, který ji za vás rozešle potenciálním dodavatelům. Vy tak ve finále ušetříte nejen spoustu času, ale i peněz. Vaše poptávka totiž pro oslovené firmy znamená tak trochu soutěž, takže se budou v jistém smyslu slova předhánět v tom, kdo vám nabídne ty nejlepší podmínky pro vás.

„Když jsem hledal zedníka, byl jsem docela zoufalý. Vůbec jsem nevěděl, kterého oslovit a jak se vůbec pohybují ceny. Pak jsem si v jedné diskuzi přečetl o službě ePoptávka. Trochu jsem pátral na internetu a zjistil jsem, že lidé s tím mají dobré zkušenosti, tak jsem to taky zkusil. K mému milému překvapení to navíc bylo zdarma. Přišlo mi pak na mejl několik nabídek, ze kterých jsem si nakonec jednu vybral. A nelituji. Od teď když něco potřebuji, využívám ePoptávku.“

Server ePoptavka.cz je největší svého druhu a svou pozici jedničky si nadále utužuje množstvím pozitivních referencí jak ze strany samotných zákazníků, tak i z pohledu dodavatelů služeb. Přináší totiž oboustrannou spokojenost, která spočívá mimo jiného i v kompletním servisu. Znamená to, že vám jako zákazníkovi přijdou v odpovědi na vaši poptávku pouze relevantní nabídky s ohledem na potřebné parametry – obor, termín, cena, doplňkové služby atd. Než nabídku obdržíte, je zkontrolována a ověřena, což je mimořádně efektivní pro všechny zúčastněné. Zájem o ePoptávku.cz tak neustále roste. Využívají ji nejen živnostníci a firmy, ale také státní instituce a občanská sdružení. Za měsíc zprostředkuje zhruba 11 000 poptávek. V současné době ji je v ní registrováno zhruba 200 000 firem, a to od těch nejdrobnějších podnikatelů až po známá a vyhlášená jména.

„Chystala jsem se pořídit do firmy nový nábytek. Potřebovali jsme ho však trochu atypický, tedy na míru. Oslovila jsem několik velkovýrobců a z těch cen se mi doslova protočily panenky. Jelikož ePoptávku znám a jako dodavatel s ní mám jen samé pozitivní zkušenosti, rozhodla jsem se posléze zkusit ji i z pozice zákazníka. A dobře jsem udělala, protože jsem ušetřila rovných 35 000 Kč.“ Tak popisuje svou zkušenost slečna Kateřina z Prahy vlastníci společnost na zakázkové šití oděvů.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce