přidat prezentaci

Domácí sauna je zdravá a pohodlná

01-sauna

Milovníci saunování dávající přednost soukromí si mohou pořídit toto zařízení přímo domů. Na trhu je dostatečné množství výrobků, které uspokojí jak zákazníky kladoucí důraz na cenu, tak i nejnáročnější klienty. Někteří dodavatelé přitom nabízejí sauny vyráběné výhradně v Evropě, kde patří k tradičním dodavatelům kvalitních produktů Německo.

Díky sauně budete mít více sil

Pozitivní účinky saunování jsou dostatečně známé. Finská sauna má příznivý vliv na regeneraci organismu. Ocení ji nejen příslušníci fyzicky namáhavých profesí, ale také lidé, kteří žijí aktivně a sportují. Právě pobyt v ní pomáhá rekreačním běžcům, tenistům i vyznavačům fotbalu. Pokud se tedy snažíte udělat něco pro svoje zdraví ve fitness centru nebo na jakémkoliv sportovišti, je pro vás tento způsob odpočinku a uvolnění svalstva to pravé.

K dalším výhodám saunování patří také otužování organismu a z něj vyplývající odolnost proti nemocem. Sauny lidem pomáhají při prevenci před chřipkou a nachlazením. Relaxace navíc přispívá k naší psychické pohodě.

Co je finská sauna

Finská sauna je prostor zahřívaný speciálními saunovými kameny. Teplota v nich běžně dosahuje 60 až 120 stupňů, vlhkost se pak zpravidla pohybuje mezi 20 a 30 procenty. Pobyt v nich dnes nabízí většina veřejných bazénů i akvaparků i řada sportovních areálů, nicméně domácí sauna přináší svým uživatelům nejvíce pohodlí. Není nutné kamkoliv cestovat a člověk v ní tráví čas výhradně se svými blízkými.

K nejrespektovanějším výrobcům saun patří německá firma Karibu. Celkem 70 modelů saun do interiéru a 20 typů saunových domků vzniká výhradně v Německu ve městech Bernau a Brémy. Montáž přitom zvládne každý šikovný člověk. Pokud se však kupující na samostatnou instalaci necítí, prodejce mu nabídne také tyto služby. Pro dodavatele této značky sauny prodej nekončí okamžikem zaplacení, firma je připravena poskytovat záruční i pozáruční servis a nabízet zájemcům případné doplňky.

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce