přidat prezentaci

Dřevěné pelety vytopí dům levněji než plyn

01-drevene-peletky

V současné době existují různé možnosti vytápění. Jestliže nechcete spoléhat na drahý plyn a elektřinu, můžete zvolit ekologičtější a levnější zdroj tepla. Ekonomickým řešením jsou speciální automatické kotle na pelety, jež jsou v posledních letech stále oblíbenější.

Pokud takové topné zařízení vlastníte, budete se nejspíše zajímat o cenovou dostupnost pelet. Na tuzemském trhu působí společnost OPTIMTOP, která disponuje bohatým produktovým portfoliem. Nabízí dřevěné brikety, uhelné brikety, pytlované uhlí, rašelinové brikety a dřevěné pelety. Pakliže chcete sáhnout po dřevěných peletách, můžete si vybrat z borovicového a smrkového provedení.

Co jsou dřevěné pelety?

Pelety představují ekologický zdroj tepla. Jedná se v podstatě o dřevěné piliny a hobliny, jež se lisují do miniaturních válečků. Vysoký obsah dřeva a minimální obsah vody zajišťuje v porovnání s jinými zdroji účinnější a efektivnější vytápění. Peletky neobsahují žádné nežádoucí příměsi, a proto se řadí mezi vysoce kvalitní palivo.

Jestliže chcete vytápět dřevěnými peletami, doporučujeme investovat do speciálních dávkovacích kotlů či kamen. Pelety od společnosti OPTIMTOP se pyšní řadou dalších výhod:

· Jsou dodávány ve speciální a odolné fólii.

· Mají dlouhou životnost a skladovatelnost.

· Při vytápění slibují maximální tepelnou energii.

Doprava po ČR zcela zdarma

Pelety si můžete objednat u tuzemského specialisty OPTIMTOP, který garantuje vysokou kvalitu nabízených produktů. Navíc vás potěší bezplatná doprava po celé České republice, a to již od jedné objednané pelety. Tento dodavatel má profesionální a individuální přístup ke svým klientům.

Jestliže hledáte cenově dostupná topná paliva a profesionální služby, OPTIMTOP je ideální volbou. Specializuje se nejen na prodej pelet, ale také pytlovaného uhlí a řadu dalších produktů podobného charakteru.

Kategorie: Finance, peníze, půjčky

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce