přidat prezentaci

Dřevostavby na klíč – rychlá a snadná cesta k vlastnímu domu

obr-1-olsany

Vlastní bydlení v podobě rodinného domu je snem mnoha lidí. Cesty k němu mohou vést různé, jednu z těch nejrychlejších představují dřevostavby na klíč. Vynikají dlouho životností, vlastnostmi dřeva jako materiálu, které vytvoří velmi příjemné prostředí, a také efektivní výstavbou, kterou neomezují nízké teploty vzduchu, protože hlavní dílčí práce probíhají suchou cestou.

Dřevostavby na klíč a jejich výhody

Jak už bylo zmíněno výše, jednou z významných předností je krátká doba výstavby. I u větších domů nepřesáhne u společnosti HP DOMY zpravidla více jak 3 měsíce. U dřevostavby můžete počítat také s větším prostorem, protože obvodové stěny nejsou tolik silné jako klasické zděné. Výhodou je také samotný materiál, protože dřevo je známo pro svou dlouhou životnost. Kromě toho má také vynikající tepelné vlastnosti.

Jak probíhá výstavba

Dřevostavby na klíč provádí společnost HP DOMY s využitím systému skladby sendvičových elementů obvodových stěn, čímž dosahuje perfektních výsledků v otázce izolace od vnějšího prostředí. Konstrukční prvky tvoří masivní dřevo především ze smrku, které poskytuje potřebnou pevnost a odolnost. Realizace probíhá od vnějších stěn přes vnitřní příčky, izolaci, okna, střechu, podlahy až k finálnímu obkladu vnitřních stěn. Výsledkem je rodinný dům, do kterého se lze nastěhovat ihned po dokončení. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost a splněné požární normy EU.

HP DOMY přináší řešení bez starostí

Společnost HP DOMY s. r. o. představuje ideální volbu pro všechny, kteří touží po vlastním domě, ale nemají čas nebo chuť se o výstavbu starat. Nabízí totiž komplexní řešení od prvotního návrhu až po realizaci včetně zajištění financování i vyřízení stavebního povolení. Navrhne nejvhodnější dům pro vás a vaši rodinu s ohledem na charakter pozemku a okolního prostředí a ten i postaví. A na vás už bude jen nastěhovat se.

Kategorie: Dům

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce