přidat prezentaci

Dřevostavby zažívají obrovský boom

01-drevostavby-2

Moderní bydlení dnes nabývá množství podob. Díky široké variabilitě si může každý splnit svůj sen. Líbí se vám klasické domy, moderní domy nebo spíše domy v podobě bungalovů? Je to jen na vás! V poslední době zažívají zvýšenou oblibu a poptávku dřevostavby. Jedná se o moderní domy, které se plně přizpůsobí vašim představám. Spojují stylový design, vysokou kvalitu, energetickou úspornost a rychlost výstavby. Pokud i vás zaujaly dřevostavby, určitě přemýšlíte, na koho se obrátit s požadavkem na realizaci? Na českém trhu byste narazili na mnoho firem. Ne všechny vám však nabídnou stejné možnosti. Dáte-li přednost společnosti Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., neuděláte chybu!

Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. se zabývají vším, co souvisí s výstavbou montovaných domů na klíč. Komplexní servis a pomoc je klientům poskytována po celém území České republiky.

Vybírat můžete buď z typizovaných staveb z nabídky, ale vyloučeno není jakékoliv jiné řešení, důležitý je totiž individuální přístup ke každému projektu.

Jaké nabízí dřevostavby výhody?

A proč jsou dřevostavby tak oblíbené? Nabízí především spoustu pozitiv. Mezi ty hlavní patří celková rychlost výstavby, nízká hmotnost stavby, vysoká protipožární odolnost plášťů budovy, ale také malá energetická náročnost při výstavbě, nízké nároky na vytápění či statická odolnost budovy. Dřevostavby je možné zvolit z několika cenových kategorií. V některých případech mohou vyjít výrazně levněji, než klasické, zděné domy.

Dřevostavby rostou všude kolem nás. V některých místech vznikají celé shluky těchto moderních domků. Sníte-li o komfortním bydlení, kde vám nebude vůbec nic chybět, jsou dřevostavby vhodnou volbou. Obrátíte-li se při jejich realizaci na odborníky v oboru – společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., můžete se už začít těšit na nové bydlení, které vám bude kdekdo závidět!

Kategorie: Dům

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce