přidat prezentaci

Fasádu jsme zateplili systémem Novabrik

benice-2

Rozhodli jsme se na náš dům použít fasádní obklady. Po porovnání parametrů s konkurencí, přečtení několika recenzí od jiných stavebníků jsme se rozhodli pro nejkvalitnější systém českého výrobce Novabrik. Jeho kvalita spočívám v tom, že díky cihlám, jež mají důmyslně navržený tvar, díky čemu perfektně odvádí dešťovou vodu z fasádního pláště se nemusíme bát, že nám dům navlhne nebo se začne tvořit plíseň na stěnách. Vzhledem k tomu, že máme malé děti, bylo pro nás velmi důležité, aby kvalitní fasáda jednou dobře sloužila i jim.

Novabrik

Novabrik jsme posuzovali také z hlediska montáže a trvanlivosti, navíc má velmi zajímavý design a tato odvětraná fasáda připomíná přírodní kámen. Byli jsme se podívat na jeden dům obložený Novabrikem a jeho vzhled nás opravdu nadchl. Navíc díky odvětrávané fasádě ušetříme na zálohách za plyn, protože nemusíme tolik vytápět. Stačí nám hodina až dvě denně. Vlhkost v místnostech se drží mezi 35-37%.

Montáž Novabriku jsme zvládli svépomocí bez lepidel či míchání malty. Cihly se poskládají ručně. Připevňuje se na konstrukci. Pomocí vodováhy, vrtačky jsme zvládli celý dům obložit v relativně krátkém čase. Tento fasádní systém plní funkci zateplování i odvádění vlhkosti ze zdiva. Produkt Novabrik Therm nabízí tepelně izolovanou fasádu stejně, jako by jste použili 40 mm hrubý polystyren. Zajistí vám také odvětrávání fasády. Díky sanačním schopnostem se nemusíte potýkat s vlhkým zdivem, opadanou omítkou či plísněmi.

Výhody Novabriku:

• trvanlivost
• nepropustnost
• zamezení vzniku plísní
• nespočet barevných kombinací
• ryze český výrobek

Novabrik nabízí fasádní obkladové systémy, za relativně nízké ceny a oslovil nás i zákaznický servis. Váš dům má být fasádou chráněn několik desítek let, volte proto kvalitní a trvanlivý materiál, jež vám ušetří nejen peníze, ale i čas.

Kategorie: Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce