přidat prezentaci

Foukaná izolace

Efektivním způsobem zateplení je v poslední době velice oblíbená foukaná izolace, která se provádí pomocí foukané minerální vaty. Hledáte-li krátkou a čistou realizaci izolace, která se vyznačuje 100% krytím, je pro Vás foukaná izolace tím nejlepším řešením. Nejenže je nehořlavá, neplesniví, je odolná vůči škůdcům, působí jako izolace zvuková, ale také se vyznačuje velice rychlou návratností investic vložených do realizace foukané izolace.
 


 

Proč je nazývána jako „foukaná izolace“?

K nanášení tohoto druhu izolace je používáno právě „foukání“ – a to pomocí foukacího stroje. Její aplikace je rychlá a bezodpadová.
Foukaná izolace

Jaká je vlastně minerální vata?

Tento izolační materiál se pro zateplování budov používá již více než 50 let. Samozřejmě za tuto dobu prošel řadou inovací a vylepšení tak, aby odpovídal dnešním nejvyšším požadavkům na kvalitní izolaci. Základním prvkem minerální vaty je křemen, tedy nerost.

A víte, čemu se výroba minerální vaty nejvíce podobá?

Kupovali jste si na poutích cukrovou vatu? Ano, je to právě zmiňovaná cukrová vata, jen s tím rozdílem, že u minerální vaty je cukr nahrazen nerostem. Křemen je nadrcen a taven za vysoké teploty. Pomocí odstředivky se rozvlákňuje do podoby vaty. Ta je pak rozmělněna pro využití na foukání.

Naše firma nabízí výhodný ceník izolace.

Cena se pohybuje od 100 Kč / m2. Vše záleží na tloušťce foukané izolace a na rozsahu prováděných prací. Abychom Vám mohli sdělit přesnou cenu foukané izolace, potřebujeme od Vás informaci právě o rozsahu tepelné izolace. V tomto případě pro Vás vypracujeme nezávaznou kalkulaci ZDARMA.
Pokud pochybujete o výhodnosti a efektivitě foukané izolace, ale přesto Vás tento druh izolace zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Kategorie: Exteriér a zahrada, Magazín bydlení, Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce