přidat prezentaci

Hledáte ty pravé sruby na klíč?

Pak jste u Honky na správném místě, protože přesně tohle je naše specialita. Tyto stavby jsou díky své jednoduchosti a přizpůsobitelnosti stále oblíbenější možností, jak najít své ideální bydlení. Ať už chcete rodinný dům nebo jen víkendovou chatu pro svou osobu, sruby na klíč umí být ideální řešení pro oba problémy.
Navíc ve spojení s naší firmou je celý proces mnohem jednodušší, než by se mohlo zdát. Stavíme také výhradně z vysoce kvalitních severských borovic. Dřevěná stavba má mnoho způsobů, jak odrážet osobnost svého majitele, což je velmi žádané. Sruby na klíč jsou tak velmi individuální záležitostí a každý má svoje vlastní kouzlo a vnitřní jiskru.

Sruby a jejich tradiční forma

Už od cesty vidíte verandu a prostorný prosvětlený štít, který láká k návštěvě vnitřku. Dekorativní mřížky a arkýřová okna lákají k průzkumu. Asi takhle vypadá tradiční forma chat a domů srubového typu spojená symetrickým půdorysem s kostrou z hranatých nebo kulatých trámů.
Srub na klíč v takové podobě je přímo archetypem útulného bydlení přírodním způsobem. Všechny prvky a poměry vám navíc dovolují plně do stavby otisknout svou osobnost a vybrat si vše dle přání.

Tradice a dnešní možnosti

Každý dům má hlavně poskytovat komfortní bydlení a odolávat dlouhodobě všem povětrnostním vlivům. Sruby na klíč plní oboje na výbornou včetně příjemné vnitřní atmosféry. Proto při návrhu svého domu myslete na to, aby vycházel vstříc vašemu životnímu stylu, dlouhodobým cílům a potřebám. Berte též v úvahu možné potřeby těch, kteří do něj přijdou v budoucnu. Výhodou srubu je v tomto ohledu jeho flexibilita a rozšiřitelnost, takže se může potupně rozšiřovat s růstem vašich potřeb.

Od nápadu ke stavbě

Podělte se s naším týmem o svá přání, záměry, výhledy do budoucna a samozřejmě to, kde chcete svůj srub na klíč postavit. Naše firma pak zhodnotí kvalitu pozemku i jeho okolí a další vlastností místa.

Kritické faktory

V první řadě rozpočet, který udává hlavní mantinely. Zadruhé terén pozemku, jeho svažnost, nadmořská výška, kvalita půdy a další okolnosti, které postupně prověříme. Pak samozřejmě časový plán, tedy jak rychle má být stavba srubu na klíč hotová, jak má být velká a k čemu bude dům sloužit. Liší se samozřejmě rodinný dům a víkendová chata čistě pro vás.
Naši kolegové budou precisně převádět vaše osobní přání na realitu a budou vám nápomocni na každém kroku včetně technické expertisy. Výsledkem je poskytnutí dokumentace včetně nákresu domu ve 3D modelu – kvůli stavebnímu povolení. A také samotná cenová kalkulace celého projektu.

Zahájení práce

Jakmile budete souhlasit s potřebnými dokumenty, předáváme potřebné materiály staviteli vašeho srubu na klíč. Bez obav nás kontaktujte v případě jakýchkoli dotazů nebo rovnou potřeby domluvit se na konkrétním projektu.

Kategorie: Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce