přidat prezentaci

I Vy můžete najít šťastný domov v Rezidenci Modřanka

Praha byla odjakživa lukrativním místem k bydlení, proto na jejím území vznikají zajímavé developerské projekty jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Jedním takovým je i plánovaná výstavba Rezidence Modřanka. Zajímá Vás víc? Čtěte dál a možná díky článku naleznete nové bydlení.

Proč právě městská část Modřany?

Tato část Prahy je ideální lokalitou k bydlení. Obytné domy jsou prostoupeny a obklopeny lesy a nádhernou přírodou. K procházkám láká chráněné území Modřanská rokle a Cholupická bažantnice. Vynikající je dopravní obslužnost a občanská vybavenost. Pouhých 5 minut chůze se nachází zastávka tramvajové rychlodráhy, která Vás doveze až do centra. Po ruce máte nejen obchody, ale i restaurace, kavárny, polikliniku, lékárnu, školku a školu.

Samotný projekt rezidence Modřanka je zasazen do příjemného prostředí Modřan. Nové bydlení bude vystavěno v místě bývalého cukrovaru poblíž Vltavy, která je zároveň dostatečně daleko. Podél řeky vedou krásné cyklostezky a cesty, na kterých můžete jezdit na in-line bruslích nebo na kole. Sportovní vyžití na Vás čeká také v blízké sportovní hale. Budete mít na dosah jak město, tak i přírodu.

Nahlédněte „pod pokličku“ projektu

Architekti se při návrhu rezidence inspirovali neoplasticismem a dílem Pieta Mondriana. Projekt nabídne 300 moderních bytů ve čtyřech bytových domech, které budou vystavěny v několika etapách. Již v první polovině roku 2015 dojde k zahájení výstavby. Samotné uspořádání budov je naplánováno do tvaru podkovy, jejíž střed oživí otevřené prostranství, které má podobu polootevřeného bloku s atriem. Nebude chybět dětské hřiště pro Vaše ratolesti a dostatek zeleně pro odpočinek. Bydlení je určeno pro všechny: pro páry, seniory a hlavně pro rodiny s dětmi.

Podařilo se nám nalákat Vás? Zajímají Vás podrobnosti? Bližší informace o projektu v Modřanech se dozvíte zde.

Kategorie: Nové byty, Novostavby Praha

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce