přidat prezentaci

Jak správně vybrat párty stany pro svou oslavu

zahradni-party-stan

Párty stany jsou v posledních letech velmi žádaným produktem pro přípravu oslav pod širým nebem. Jsou vhodné hned z několika důvodů. Především poskytují dokonalé útočiště před nepříznivým počasím. Ovšem víte jak tento zahradní stan vybrat a podle čeho se rozhodnout? V prodejnách se nachází hned několik typů, proto je dobré se před vlastním nákupem připravit a zodpovědět si několik otázek.

Jak velký zahradní párty stan vybrat

Vše začíná u výběru velikosti stanu. Můžete se rozhodnout pro nejmenší typ s rozměry 3×3 metry, kam se vejde jen malý stolek a cca 4 osoby. V případě, že plánujete svatební hostinu, nabízí se stany až do velikosti 5 x 10 metrů. Tím to samozřejmě nekončí, jednotlivé stany lze propojovat, takže nejste při realizaci oslavy nikterak omezováni. Nejprodávanější párty stany jsou v rozměru 3 x 6 metrů, které jsou ideální pro rodinné posezení.

Levné párty stany nejsou výhrou

Nakupovat levně se opravdu nevyplatí. Netradičně nízká cena u párty stanů signalizuje na použití tkaniny s nízkou gramáží. Takový stan je vhodný spíše jako úkryt před slunečními paprsky. Před nepříznivými povětrnostními vlivy vás však neuchrání.

Další otázka se nabízí v oblasti výběru konstrukce. Na trhu se nacházejí stany v nůžkovým nebo klasickým provedení. Zde hodně záleží na intenzitě používání. Pokud hledáte profesionální řešení, určitě se rozhodněte pro nůžkovou konstrukci, která je mnohem stabilnější. Pro občasné rodinné oslavy vám postačí klasická konstrukce.

Nezapomeňte na příslušenství

Venkovní oslava s sebou přináší mnohé nástrahy, proto je vhodné popřemýšlet o vhodném příslušenství, které vám zajistí bezproblémový chod celé akce. Delikatesy na stole jsou sice pro pozvané hosty, ale pozornosti neuniknou ani hmyzu. Moskytiéra tak ochrání nejen vaše jídlo, ale i samotné hosty před poštípáním.

Další skvělé rady a nápady naleznete na webu http://www.bydleniastyl.cz

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce