přidat prezentaci

Jakou zvolit plovoucí podlahu

Pořídili jste si nový byt či dům? Chystáte se na jeho renovaci? Nevíte si rady s výběrem podlahy? Plovoucí podlaha je již dnes klasickým vybavením novostaveb i rekonstruovaných panelákových bytů. Je oblíbená především pro své praktické vlastnosti a vysoké estetické kvality. Plovoucí podlahy mají dlouhou životnost, snadno se udržují, mají měkký došlap a jsou snadno dostupné v mnoha materiálech. Jsou ideální do všech druhů prostor do komerčních, soukromých i veřejných budov. Jaký materiál si však vybrat? Jaké jsou jejich přednosti a nevýhody?
img03


Laminátové a korkové podlahy

Laminátové podlahy jsou oblíbenou snadno dostupnou variantou plovoucích podlah. Spojují v sobě velmi elegantní vzhled imitující přírodní materiál a praktické vlastnosti umělých materiálů. Laminátové podlahy mají dlouhou životnost, nízkou cenu, jsou barevně a vzorově velmi stálé a jsou velmi odolné proti poškození. Díky moderním způsobům výroby mohou tyto podlahy velmi věrně imitovat přírodní materiály jako je kámen nebo dřevo včetně nerovností, pór a letokruhů. Následně mohou být opatřeny matem či leskem a imitovat olej či lak na masivních parketách. Korkové podlahy dnes již rozhodně nejsou nic exotického. Kromě přijatelné ceny nabízejí 100% přírodní materiál, měkký došlap, tichý a teplý povrch a snadnou údržbu. Kromě toho jsou příjemně pružné, tvarově stálé a mají velmi dobré izolační schopnosti. Kde takové plovoucí podlahy pořídit? Vyzkoušejte podlahy Pardubice.

Bambusové a masivní podlahy

Bambusové podlahy jsou tradiční přírodní podlahy ideální do luxusních prostor ale také do vilek a rodinných domů. Nabízejí dlouhou životnost, měkký došlap, snadnou údržbu, tvrdost, pevnost a vysokou odolnost proti poškození. Masivní podlahy jsou velmi elegantním řešením plovoucí podlahy. Vynikají velmi příjemným vzhledem s typickou kresbou dřeva a dlouhou životností. Jsou ideální do luxusních prostor soukromých a komerčních budov, kde dokáží vytvořit velmi klidnou a příjemnou přírodní atmosféru. Který materiál si tedy vybrat? Podlaháři Pardubice vám poradí.

Zdroj: http://loskutak.nova.cz/clanek/zarizujeme/plovouci-podlaha.html

Kategorie: Magazín bydlení, Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce