přidat prezentaci

Jakým chybám se vyvarovat při rekonstrukci kuchyně?

Nenahraditelnou místností v každé domácnosti je bezpochyby kuchyň. Současné trendy jsou zcela jinde než trendy před třiceti lety a tato skutečnost nutí ne jednu domácnost ke kompletní rekonstrukci kuchyně. Dnes je kladen důraz nejen na design kuchyňského nábytku, na kvalitu, ale také na jeho funkčnost. Nejprve si nechejte navrhnout, jak by měla být kuchyň uspořádána, až potom se pusťte do rekonstrukce. Šetříte tak svůj čas i peníze.
 


 
Spousta domácností nejprve problémy řeší, až potom nad nimi přemýšlí, a to je chyba. Je důležité nejprve promyslet, jak rekonstrukci provést, jak by měla nová kuchyň vypadat, jak by měla být velká kuchyňská linka a podobně, až potom pustit přes práh dělníky, kteří vám změní kuchyň k nepoznání.

Vyberte správné studio

Nejčastější chybou při rekonstrukci bývá špatná volba kuchyňského studia. Na trhu existuje celá řada kuchyňských studií, mezi nimiž se najdou i taková studia, která preferují nepraktické módní trendy a podceňují rozvahy o tom, zda je kuchyň praktická či bezpečná. Do rekonstrukce kuchyně byste se měli pustit s kvalitní firmou, která ví, co dělá.
Než přijdete do kuchyňského studia, měli byste vědět, co od jejich práce očekáváte. Při navrhování kuchyně je potřeba znát, jaké máte o budoucí kuchyni představy. Dále je nezbytné předložit společnosti rozměry vaší kuchyně, počet osob, které budou kuchyň využívat, způsob vaření a podobně.
colorama-ocean

Zapomeňte na zbytečnosti

Měli byste se vyvarovat zbytečnostem, které spíše vaší kuchyni přitíží, než prospějí. Jestli budete veškerou svou pozornost věnovat atraktivnímu vzhledu, pak děláte velkou chybu. Určitě se vám zamlouvají lesklé povrchy, které se ale hodí pouze do kuchyní, jejichž četnost využití je nízká. Pokud budete kuchyň využívat prakticky denně, je dobré zvolit praktičtější materiál v matných či přírodních barvách.

Montáž nechte na odborníkovi

Možná si řeknete, že si uděláte montáž kuchyňského nábytku sami, abyste ušetřili peníze. Ale věřte, že toto rozhodnutí domácností často končí u toho, že se jim montáž ještě více prodraží. Pokud práci přenecháte odborným rukám, nemusíte se obávat toho, že vám něco praskne, nebo se pokazí. Montáž si vezměte do vlastních rukou pouze v případě, že jste zdatnými řemeslníky, kteří mají s touto prací již zkušenosti.

Kategorie: Interiér, Magazín bydlení, Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce