přidat prezentaci

Je čas na opravu střechy?

Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci střechy či zateplení – sami to nezvládnete a proto je nutné vyhledat odbornou firmu. Jedna ze stavebním firem, která se zabývá touto problematikou je AHF Stavby s.r.o., jejíž hlavní činností je rekonstrukce plochých střech, zateplování plochých střech, ale také těch šikmých.

rsz_rekonstrukce-ploche-stechy

Tato stavební firma vznikla v roce 1999 jako sdružení živnostníků se zaměřením na rekonstrukci střech a opravu fasád. Spektrum nabízených stavebních prací se postupně rozšiřovalo a dnes je tato firma schopna poskytnout kompletní servis v těchto oblastech stavebnictví: výstavba a rekonstrukce střech, zhotovení a údržba fasád domů včetně zateplování certifikovanými systémy, hydroizolační práce, rekonstrukce balkónů a montáže dřevěných teras.

Prioritou firmy je kvalitní provedení všech zakázek, dodržování zadaných termínů a bezpečnostních předpisů. Pečlivě sledují všechny novinky v oboru a snaží se o neustálé sebevzdělávání.

V základním rozdělení máme 2 typy střech:

Šikmá střecha je nejčastější řešení střechy, které se v našich zeměpisných podmínkách vyskytuje. Svou oblibu si získaly díky velmi efektivnímu řešení odvodu srážek mimo půdorysný prostor objektu. Firma AHF Stavby provádí kompletní dodávku a montáž všech dostupných druhů krytin včetně doplňkového sortimentu (žebříky, lávky, sněhové zachytávače, držáky antén, atd.). Dále řeší různé práce s rekonstrukcí spojené – a to na klíč.

Plochá střecha je střešní konstrukce nebo střecha se sklonem nanejvýš 5 °. Jsou neprávem považovány za méně spolehlivé než střechy šikmé. Je to způsobeno historickým používáním nekvalitních materiálů a řadou pochybení v technologii pokládky. V dnešních dnech pomalu získávají ploché střechy zpět svou ztracenou popularitu. Ploché střechy jsou hlavní činností firmy AHF Stavby. Nejvíce používají fóliové systémy. Zejména s hydroizolační fólií, která vyniká svojí dilatační vlastností a možností kvalitního zpracování detailu. Nicméně, zákazník si může svojí fólii vybrat sám. Další možnosti jsou asfaltové pásy. Dosahují vysoké pružnosti a s vrchním křemičitým posypem jsou velmi dobře chrání před UV zářením.

Tepelná izolace střech

Konstrukce střech je trvale vystavena účinkům větru, zimy a jiným povětrnostním jevům. Proto je vhodné střechu nechat profesionálně zateplit a vyhnout se únikům tepla do okolí v zimních období. V létě zase izolace zpomaluje postup tepla do vnitřních prostor budovy. S postupným zdražováním cen energií, ale i zpřísněním normových požadavků, došlo k situaci, kdy je třeba střechu zateplovat ještě efektivněji. Nestačí už zateplení pouze mezi krokve, ale je třeba realizovat ještě další přídavné rošty vyplněné tepelnou izolací.

Firma AHF Stavby bezplatně provádí osobní prohlídky objektu (technický průzkum včetně zaměření), navrhuje technologie provedení a vyhotoví cenovou nabídku. Takže pokud se nacházíte v působnosti této firmy, která nabízí své služby do vzdálenosti až cca 100 – 150 km od Prahy, určitě není třeba váhat s kontaktováním.

Kategorie: Magazín bydlení, Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce