přidat prezentaci

Kancelářské židle Alba – to nejlepší pro vaši kancelář

alba-zidle

Všichni víme, že výběr kancelářské židle je velmi důležitým krokem, který vyžaduje spoustu času a pečlivé uvážení. Trávíme-li totiž v sedě převážnou většinu dne, značně tím trpí naše tělo, především páteř. Můžeme jí alespoň částečně odlehčit tím, že koupíme vhodnou kancelářskou židli. Výběr takové židle je už poněkud složitější a ne každý ví, jak postupovat. Pojďme si to alespoň stručně přiblížit.

Ergonomicky skvěle řešené a zároveň moderní židle nabízí značka Alba, jeden z nejvýznamnějších výrobců kancelářských židlí a křesel na českém trhu. Jejich portfolio zahrnuje nabídku jak klasických kancelářských židlí, tak těch propracovanějších, proto si jistě vybere opravdu každý ze zákazníků, včetně těch nejnáročnějších. Hledáte-li vhodné vybavení kanceláře pro sebe nebo své zaměstnance, pak zvolte židle Alba.

Výrobky této značky obsahují všech „pět pé“, které bychom měli vzít v potaz při koupi nové kancelářské židle.

1) Pohodlné sezení

Dalo by se říci, že sedák je základem celé židle. Je důležité, aby byl dostatečně prostorný, abychom se na něj vešli celou sedací plochou a zároveň se cítili pohodlně. Neměl by tedy být ani příliš tvrdý, ani příliš měkký. Všechny sedáky z řady kancelářských židlí Alba jsou anatomicky tvarované a zdravotně nezávadné, protože neškodí vašemu tělu, a navíc velmi pohodlné. Samozřejmostí je i nastavitelnost sedáku do výše, která vám vyhovuje nejvíce.

2) Podvozek

Na podvozku stojí bezpečnost celé židle, proto je nezbytné věnovat jeho kontrole dostatek času. Jde o kostru židle, proto by měla byt dostatečně pevná, aby udržela váhu celého lidského těla včetně pohybu. Váha by také neměla bránit kolečkům ve volném, nezadrhávajícím se pohybu.

3) Podpěrky na ruce

Celý den netrávíme s rukama na stole, občas si rádi odpočineme, a proto bychom si měli pořídit židle s opěrkami. Stejně jako podvozek, tak i podpěrky by měly mít možnost nastavení výšky pro vaše maximální pohodlí.

4) Podpora zad – opěradlo

Jak sedák, tak i opěradlo tvoří část židle, na které závisí pohodlí. Kancelářské židle Alba mají vysoce propracovaná, kvalitní opěradla, která se nenásilně přizpůsobují lidským zádům a neškodí jim tak, jako jiné nekvalitní židle. Některé židle firmy Alba disponují nastavitelným opěradlem tak, aby přesně kopírovala tvar a prohnutí vašeho těla.

5. Píst

Občas každý z nás dopadne na židli prudčeji, než by chtěl a ne vždy je náraz příjemný. K útlumu takového nárazu slouží píst, který je umístěný ze spodní strany sedáku.
Nejen, že veškeré židle značky Alba splňují požadavky pro bezpečné, pohodlné a zdravotně nezávadné sezení, ale navíc mají i velmi moderní design, proto budou zcela jistě vhodným doplňkem do vaší kanceláře.

Kategorie: Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce