přidat prezentaci

Kancelářský nábytek – vsaďte na kvalitu!

Alba

Pohodlné sezení v kanceláři nebo u pracovního stolu je jistou zárukou zdravých zad i lepšího soustředění na práci. Proto firmy sází na nákup kvalitního vybavení a nešetří ani na kancelářských židlích či křeslech. Tradiční český výrobce pro pohodlné sezení Alba CR vás zaujme nejen dlouholetými zkušenostmi a pestrým sortimentem, ze kterého si vybere skutečně každý, ale rovněž si vás získá díky cenám. Široká paleta barevného a dílensky perfektního zpracování si najde místo v každé kanceláři, pracovně i studentském pokoji.

Jak vybrat správnou židli

Pro laika může být správný výběr židle náročný úkol. Trávíte-li u počítače a za stolem delší pracovní dobu, je potřeba předejít strnulému pocitu v šíji a palčivé bolesti v oblasti krční páteře ergonomickou židli pro pohodlné sezení. K tomu je zapotřebí zvolit vhodný sedák. Ten by neměl být ani moc měkký a zároveň by měl splňovat všechny požadavky pro dynamické sezení. Zaoblený a tvarovaný sedák je přizpůsoben lidskému tělu tak, aby nikde netlačil a nepřetěžoval dolní končetiny. Zdravé sezení si zajistíte tím, že budete sedět ve správné výšce. K tomu vám pomůže speciální mechanismus, který je dnes již součástí každé kvalitní židle či křesla. Plosky nohou by se měly po celé délce dotýkat země. Výrobce českých židlí a křesel, společnost Alba CR, se může pochlubit kvalitními kancelářskými židlemi (http://www.albacr.eu/5-kancelarske-zidle), které se hodí do všech prostor. Své místo si najde i speciální edice s antistatickou povrchovou úpravou, jež se hodí do elektro provozů.

Při výběru židle dbejte i dalších faktorů, jako je například pevná a stabilní základna. Pro bezpečný pohyb po kanceláři je nutné mít kvalitní kříže židle umožňující pohyb do všech směrů. Neméně důležitou roli hrají i nastavitelné podpěrky rukou a anatomické opěradlo. Díky nastavitelným podpěrkám umožníte vašim rukám správný opěr a komfortní úhel. Anatomické opěradlo by mělo být výškově nastavitelné a anatomicky tvarované pro pohodlí vašich zad. Už se nemusíte obávat bolavých beder a ztuhlého zádového svalstva.

U židlí se rovněž poohlédněte po kvalitním pístu pro nastavení výšky sedadla a použité materiály. Právě komfortní židle a kancelářská křesla české značky Alba CR vás uchvátí bezchybným provedením a dokonale sladěnými vlastnostmi, které doslova ukolébají vaše záda. Díky dlouholetému působení na trhu a nespočtu pozitivních ohlasů spokojených zákazníků připravila značka Alba CR také nabídku barových židlí a konferenčního sezení. Výrobce myslí i na ratolesti, pro vaše nejmenší jsou připraveny dětské ergonomické židle, které svým barevným zpracováním dokonale zapadnou do dětského světa. Nákup kancelářského vybavení vám nemusí provětrat peněženku! Prohlédněte si i vy pestrou nabídku židlí a vyberte si levnou a stabilní oporu pro vaše příjemné sezení během pracovního procesu.

Kategorie: Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce