přidat prezentaci

Když pořádná postel, tak z masivu a od Mička

Vybavení ložnic a obývacích pokojů z masivního nábytku je tradiční a v současné době se opět vrací po éře překližek a také různých náhražek či imitací. Ty stále zůstávají, ale lidé si uvědomují, a zvláště pak u postele, že kvalita a stabilita je velmi podstatná. Mnohem podstatnější, než kupovat jen o pár tisíc levnější postel pochybného původu a materiálu.

postel

Postele z masivu mají mnoho výhod. A kde je hledat? Kde lze nalézt více než uspokojivou nabídku a rovněž vstřícné služby? Jak získat skutečnou postel na míru, která vám zůstane navěky?
V podstatě existují dvě základní cesty, tedy nákup již kompletního masivního produktu a montáž přesně na míru, do daných prostorů. Společnost Truhlářství Miček patří k takovým výrobcům, kteří kladou hlavní důraz na kvalitu a přírodní materiály, kterými jsou osvědčené dřeviny jako dub, borovice nebo smrk. A samozřejmě také nabízí postele v celku i takové, které vám budou smontovány až na místě. Uveďme si ještě další pozitiva těchto masivních postelí.

Stačí pouhá fotografie

Pokud se vám někde zalíbil některý typ postele, zašlete na web firmy Miček truhlářství jednoduše fotku, nebo raději více fotek ze všech úhlů, rozměry, případně seznam použitých materiálů a vaše vysněná postel vám bude realizována.

Další možností jsou zajisté již připravené koncepty, hodící se do různých místností, nejen do samotné ložnice. Masivní postele jsou jasnou volbou do dřevostaveb a roubenek, tam se dokonce jedná o téměř povinný prvek.

Masivní doplňky a úložné prostory

Truhlářství Miček vám také umožní použití různě velkých a objemných úložných prostorů k vaší posteli, samozřejmě znovu z masivu, jinak to ani nejde. Vysoká jakost postelí i všech dalších masivních doplňků je zde dána zpracováním a sušením ve vlastní sušárně dřeva, kdy to pak dosahuje skvělé kondice a nedochází k jeho deformacím ani při velké vlhkosti, nebo teplotních výkyvech.

Konstrukce je základ

Základem nabízených postelí na webu truhlarstvimicek.cz je ale vždy robustní konstrukce, která je kvalitně smontovaná i zaklížená. Její odolnost pak zvyšují různé povrchové úpravy, jako jsou laky a impregnace, můžete si je ovšem pořídit i v surovém stavu. I tehdy je zaručeno skvělé opracování a bezpečnost. Ostré hrany k moderním masivním postelím nepatří.

Výhody menšího truhlářství

Nakupovat v takovém menším truhlářství skýtá také velkou finanční úsporu, na rozdíl od překombinovaných návrhářských studií, která často nejsou prvotním dodavatelem a účtují si přidané služby.
Firma Miček sídlí ve Velkých Hamrech. Kdykoliv můžete sídlo navštívit a domluvit se na potřebných detailech, podívat se na šikovné řemeslníky a zkušené pracovníky při jejich každodenní činnosti. Také si dokonale a detailně prohlédnete produkty a jejich postupnou výrobu. Tady se rozhodně zajíce pytli nemusíte obávat.
Návštěvu tohoto rustikálního a poctivého truhlářství lze proměnit v poučný výlet s rodinou, kdy je vám k dispozici nedaleké muzeum energie.

Pro místní i přespolní

Obyvatelé Liberce a okolí to mají ještě lepší, můžou si totiž vyzvednout výrobek, tedy postel z masivu, přímo na místě. To pro ně znamená poměrně výraznou úsporu financí za dopravu.
Ve Velkých Hamrech vám vyrobí masivní postel nikoliv za hubičku, ale za přijatelnou cenu, ovšem nejvyšší kvalita a doživotní zdravý spánek pro vás již nebudou jen snem. Nabídka je zajisté dostupná díky elektronickému obchodu všem, nejen domácím.

Kategorie: Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce