přidat prezentaci

KOLIK INZERÁTŮ, KDYŽ PRODÁVÁTE SVOU NEMOVITOST?

Prodáváte nebo pronajímáte nemovitost a chcete oslovit co nejvíce zájemců? Každý k tomu dnes jistě využije umístění inzerátu na internet. Portály určené k inzerci nabízejí buď vložení zdarma, nebo za poplatek. Na některých stránkách si dokonce můžete zakoupit balíček s dalšími službami, např. export inzerátu na jiné inzertní servery. Tato služba Vám ušetří čas a často i peníze.

Jeden nebo deset?
Inzerátů si na internet můžete vložit, kolik chcete. Někdo dává přednost pouze jednomu inzerátu, jiný naopak zastává názor, čím více, tím lépe. Ovšem i tady platí zlatá střední cesta. Nejlépe je vložit tak max. 6 inzerátů, optimální počet jsou 3 až 4 inzeráty. Určitě nevkládejte tam, kde je v nabídce pouze několik desítek inzerátů a portál je nenavštěvovaný, nezajímavý. Pokud najdete nový, svěží portál, který sice není ještě tak navštěvovaný oproti ostatním velkým portálům, ale dokáže zaujmout, i tam se vyplatí vložit inzerát, jelikož má velký potenciál a šanci dostat se lidem do podvědomí.

Chcete vložit inzerát a využít exportu i na další inzertní portály?
Zakupte si jeden z našich výhodných balíčků!

Inzerce v rámci RK
Jestliže využijete služeb některé z realitních kanceláří, makléř Vám po nafocení nemovitosti vytvoří inzerát, který umístí, jak na stránky realitky, tak i na další inzertní portály. Ať už se jedná o portály, kam inzerují pouze realitní kanceláře, nebo o portály klasické známé či neznámé. Je třeba si ale dávat pozor na jednu věc. Pokud Vaši nemovitost na internetu prezentuje, jak makléř, tak i Vy sami, často se stává, že zájemce najde na jednom inzertním portálu Váš inzerát několikrát, ale s rozdílnými údaji a cenou, což nebudí dobrý dojem.

Inzerujte tak, aby Vaše nemovitost byla vidět, zvýšíte tím šance na rychlý prodej či pronájem. Využívejte těch balíčků a služeb, které pomohou Vaši nemovitost lépe prezentovat!

Kategorie: Magazín bydlení, Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce