přidat prezentaci

Krby na biolíh: Nejen krásný design

Zaujal vás nádherný vzhled moderních biokrbů? Jejich design je působivý. Některá zařízení jsou skutečně luxusními kousky. Pěkný vzhled však není jedinou výhodou, kterou designové biokrby nabízejí.
krby

Designové bio krby

I vy jste našli zalíbení v designovém bio krbu a přemýšlíte, jaký model by se nejvíce hodil do vašeho interiéru? Nabídka je obrovská, takže dříve či později jistě najdete model odpovídající vašim požadavkům a zároveň takový, který se vám bude báječně hodně do vašeho interiéru.
Designové bio krby mohou být luxusní, tradiční, rustikální či v dalších stylech. Nerozlišujeme je však jen podle designu, ale i podle typu. Mámě závěsné, volně stojící a zabudované krby.
Pouze zabudované krby na biolíh vyžadují stavební úpravy. Zbývající dvě možnosti nevyžadují žádnou instalaci. Zajímavou možností jsou právě závěsné biokrby. Můžete je doma mít i v případě, že nemáte dostatek prostoru na zemi. Závěsný biokrb zavěsíte jednoduše jako obraz.
 


 
Díky tomu, že žádný z modelů nepotřebuje pro své fungování komín, nekladou designové bio krby žádná omezení. Budete-li ho požívat, myslete však na pravidelné větrání. To je důležité.
Designové biokrby se také liší funkcemi, které mají. Některé funkce, např. dálkové zapalování, dálkové zhasnutí hořáku, dálkové ovládání přes mobil, čidlo kontroly CO2, regulace plamenů atd., vám používání krbu ještě více zpohodlní.

Kategorie: Interiér, Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce