přidat prezentaci

Krycí plachta na bazén? Ta pravá jen u Jaboru

Krycí plachty na bazén ve všech variantách jednoznačně dominují našemu sortimentu. Díky tomu je zcela přizpůsobujeme požadavkům zákazníka. Ve velké míře totiž přispívají ke komfortu při užívání bazénu a zjednodušují jeho údržbu. Volba parametrů je v takovém případě čistě na zákazníkovi.
Vysokou kvalitou provedení se nevyznačuje jen samotná plachta, jejíh materiál či rozměry. Týká se to i doplňků jako jsou odtoková síta, napínací gumy, kotvící čepy a další.

Prevence nehod pro bazén i pro vás

Kvalitní krycí plachta na bazén izoluje vnější prostředí (a tím i nečistoty) od vodní hladiny samotné. Současně ji ocení i rodina včetně vašich domácích mazlíčků. Díky pokrytí bazénu totiž nehrozí nehody typu pádů, protože plachta je spolehlivě udrží a nikdo se tím pádem nezraní.

Vydrží…opravdu

Portfolio našich krycích plachet na bazény dovoluje zákazníkovi kompletní výběr podle svých představ a preferencí. Což se týká i tvarů a barev. Společná je kvalita použitého materiálu, tedy vysokopevnostního PVC od německé firmy. Tento materiál se může pochlubit gramáží od 500 do 650 gramů na metr čtverečný.
Preciznost výrobku a kvalita i síla materiálu jsou zárukou špičkové užitné hodnoty i výdrže plachty po mnoho let v perfektním stavu. Při správném používání vydrží krycí plachty Jabor v závislosti na zvoleném modelu v průměru 10 – 15 let.

TOP kvalita ztělesňuje vrchol

Nejvyšší možný stupeň kvality provedení krycí plachty na bazén. Je vybavena povrchovým lakováním, které značně napomáhá pohodlné údržbě a je opatřena sítem pro snadný odtok vody. Model má více jednotlivých napínacích gum se speciálními chyty pro zajišťovací koliky. Pevnost plachty je naprosto fenomenální a vydrží tím pádem zátěž do 70ti kg na metr čtverečný. Cena TOP provedení plachty startuje na 400 Kč za 1m2.

Jednoduchá obsluha, příjemný vzhled, vysoká pevnost

Pracovat s krycí plachtou na bazén v provedení TOP zvládne opravdu kdokoli a to bez jakýchkoli komplikací. Materiál PVC je zpracováván postupem vysokofrekvenčního svařování. Výsledný spoj je díky nejen tomu dokonale odolný vůči vodě, ale navíc má perfektní čistý vzhled. Plachta se tak stává nejen funkční pomůckou, ale i reprezentativním prvkem zahrady, kterou nijak nehyzdí.

Další typy – EKONOMIK a BASIC

Dalším provedením krycích plachet na bazén od Jaboru jsou plachty Ekonomik a Basic. Ani jedna z nich už není vybavena jednotlivými kotvícími gumami, mají jen jednu obvodovou. Oba typy nejsou na rozdíl od TOP modelu vybaveny odtokovým sítem. Ekonomiku ještě zůstalo povrchové lakování pro snadnou údržbu a možnost výroby v individuálních tvarech. Typ Basic je k dispozici pouze jako obdélník podle zadaných rozměrů.
Jejich maximální zátěž je stejná, tedy 50 kg na 1m2, liší se ovšem cenou za výrobu jednoho metru. Ekonomik startuje na 350 Kč za 1m2, Basic na 250 Kč za 1m2. Basic varianta se hodí tehdy, když hledáte přijatelnou kvalitu za adekvátní cenu.

Jak nás odchytit?

V případě jakýchkoli dalších otázek či potřeby konkrétní domluvy nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 732 193 430, případně zavoláme my Vám. Naše mailová adresa je obchod@jabor.cz.

Kategorie: Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce