přidat prezentaci

Kvalitní dílenský nábytek do vaší provozovny

01-dilensky-nabytek

Patříte mezi domácí kutily, kteří většinu volného času tráví ve své dílně? Nebo vlastníte firmu, kde je dílna žádoucí? V obou případech se neobejdete bez kvalitního dílenského nábytku, který zajišťuje bezpečný provoz dílny. V následujících řádcích prozradíme, jaké druhy nábytku byste neměli opomenout a na jakého výrobce se obrátit.

Dílna je prostředí, kde hrozí nebezpečí. Proto byste měli vsadit na bezpečné vybavení minimalizující riziko ohrožení. Precizně zpracovaný dílenský nábytek nabízí ve svém bohatém produktovém portfoliu ryze česká společnost POLAK CZ s.r.o., v jejíž kompetenci je produkce dílenského nábytku již od roku 1991.

Dílenský nábytek značky POLAK CZ

Společnost POLAK CZ s.r.o. se pyšní pestrou nabídkou sortimentu. Nenahraditelnou součástí každé dílny je dílenský stůl, který je k dostání v různých variacích. Pakliže vám nebude vyhovovat základní pracovní ponk bez úložného prostoru, můžete sáhnout po dílenském stole disponujícím zásuvkami a úložnými kontejnery. Velké popularitě se těší mobilní dílenské ponky, jež se dají snadno přesouvat z místa na místo. K výrobě dílenských stolů jsou použity materiály nejvyšší jakosti, čímž je zajištěna jejich vysoká stabilita.

Významnou roli hrají v dílnách dílenské skříně, kde uschováte nářadí, přístroje a také pomůcky potřebné k práci. Kovové skříně se vyznačují dlouhou životností. K zakoupení jsou prototypy v různých velikostech a provedeních, například s prosklenými či plnými dveřmi. Firma POLAK CZ s.r.o. se orientuje také na výrobu šatních kovových skříní, jež se hodí do podnikových šaten.

Spousta provozoven a dílen se v neposlední řadě neobejde bez dílenského vozíku, který slouží ke snadné manipulaci s nářadím.

Společnost POLAK CZ s.r.o. vyrábí produkty v moderním závodu s automatizovanými linkami ve východních Čechách. Na trh přichází pravidelně s různými novinkami a inovacemi, neboť disponuj vývojovým oddělením.

Kategorie: Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce