přidat prezentaci

Kvalitní plastové bazény s dlouhou životností

02-bazen

Plastový bazén je nenahraditelnou součástí moderní zahrady, přičemž vlastní bazén přináší celou řadu nesporných výhod. V kombinaci se zastřešením si současně můžete prodloužit koupací sezónu. V následujících řádcích se podíváme na několik důvodů, proč by i vaši zahradu měl zdobit plastový bazén.

Nejprve je nezbytné podotknout, že plastový bazén na zahradě poskytuje maximální soukromí. Veřejná koupaliště jsou v létě den co den přeplněná, kdežto ve vlastním bazénu se nemusíte na nikoho ohlížet. Ve vlastním bazénu se můžete koupat kdykoliv, dokonce i v noci. Koupání v domácím prostředí je mnohem komfortnější a levnější. Současný trh nabízí pestrou škálu modelů za příjemné ceny. Je proto dobré si spočítat, jestli pořízení vlastního bazénu nevyjde levněji než celková částka za vstupy na plovárnu.

Jak si prodloužit plaveckou sezónu?

Nenahraditelnou součástí moderních bazénů je zastřešení, které prodlužuje letní sezónu. Zastřešení bazénů udržuje příjemně teplou vodu také během podzimních měsíců. I přes nepříznivé počasí si stačí vzít plavky a skočit do bazénu. Jelikož se dá zastřešení snadno odsunout, nepřicházíte ani o požitek z plavání pod otevřeným nebem.

Zastřešení se vyrábí z polykarbonátu, který je dvojí podoby. První variací je polykarbonát komůrkový, který je neprůhledný. Jeho výhodou je snadná údržba. Druhou možností je polykarbonát čirý neboli průhledný, který otevírá z bazénu výhled na oblohu.

Kde bazény a zastřešení objednat?

Ryze česká společnost Bazény ŠULC se specializuje na výrobu plastových bazénů a zastřešení bazénů. Sortiment zboží zahrnuje také bazénovou chemii, která se stará o kvalitu bazénové vody. Tento výrobce bazénů své služby nabízí klientům po celé České republice. Je nejvyšší čas připravit se na letní sezónu, a proto neváhejte vybrat vhodný bazén.

Kategorie: Exteriér a zahrada

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce