přidat prezentaci

Kvalitní regály do sklepa

V dnešní době je každé místo nebo prostor pro uskladnění velice důležitou komoditou. Nikdo si nemůže dovolit jen tak plýtvat drahocenným místem tím, že vše nahází na jednu hromadu a posléze se snaží v tomto nepořádku něco najít. Na jedné straně ztrácíte čas s hledáním a na straně druhé se věci znehodnocují. Tomuto problému můžete velmi jednoduše udělat přítrž. Stačí si zakoupit moderní regály do sklepa a všechny potřebné věci si inteligentně vyskládat na jednotlivé police. Celý systém je bezšroubový, takže vám montáž nezabere více, než je doopravdy nutné.

Regály do sklepa moderní a elegantní

Ve většině případů se ve sklepě velice dobře uskladňují potraviny, konzervy a další důležitý proviant. Je to dáno vhodnými klimatickými podmínkami, které dokážou potraviny uchovat stejně dobře jako v lednici. Díky rozdílné teplotě ve sklepních prostorách si můžete sami zvolit, do jakého patra dáte určité potraviny.

Blíže k zemi se dávají choulostivější potraviny, a naopak do vrchních polic můžete uskladnit tradiční konzervy, které nepotřebují až takový chlad. Regály do sklepa si můžete podle svých individuálních potřeb sami navrhnout a ihned se dozvědět finální cenu za objednané zboží přes tzv. konfigurátor.

Regály na pneumatiky

Stejně tak jako potraviny se mohou ve sklepních kójích uskladnit pneumatiky. Právě z těchto důvodů jsou regály na pneumatiky tou nejlepší volbou pro motoristy, zvláště pak, když pod jednou střechou bydlí více řidičů s vlastním automobilem.

Tyto regály jsou svým rozměrem univerzální, takže se do nich vejdou jak celá kola, disky, tak i pláště nebo poklice, a to z jakéhokoliv typu auta od klasického až po nákladní či kamiony. Udělejte si také ve své garáži pořádek tím nejelegantnějším způsobem, který se na českém trhu nabízí. Jedná se o ryze český výrobek splňující i ty nejpřísnější normy v rámci celé Evropské unie.

sklep

Kategorie: Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce