přidat prezentaci

LED reflektor do interiéru i exteriéru

Vnitřní i venkovní osvětlení prostoru je velmi důležité. V šeru anebo přítmí se stává na mnoha místech nezbytností, která pochopitelně stojí peníze. Pokaždé tomu tak být ale určitě nemusí. Tedy alespoň v případě, že si pořídíte ekonomické LED reflektory. Jejich využití je dnes stále masivnější, jelikož slibují nejen velmi levný provoz, ale také moderní design a precizní osvětlení prostor. Podívejme se tedy přesně na důvody, které by i vás měly vést k jejich koupi.

LED reflektory

Nízká spotřeba zajistí maximální finanční úsporu

Na rozdíl od klasických halogenových svítidel jsou schopny LED reflektory snížit celkovou spotřebu elektrické energie až o celkových 80%. Finanční úspora může být opravdu vysoká. Ostatně stačí si pouze představit fakt, že zmiňovaný LED reflektor o výkonu od 10 až do 100 W dokáže bez problémů světelně nahradit klasické halogeny, které mají až pětkrát vyšší výkon. Mimo úsporu ale nabízí tento vysoce moderní ekonomický druh svítidla také maximální bezpečnost. Na rozdíl od standardních halogenů se totiž nezahřívá a nevzniká tak riziko potenciálního požáru.

LED reflektory v různém provedení

Vnitřní i venkovní LED reflektor můžete vybírat v několika provedeních. Nejčastěji je volen standardní model, který lze upevnit na stěnu, strop anebo kamkoli dle vlastního uvážení. Určen je jak do exteriéru, tak i do vnitřních prostor. Díky vysoce odolné kovové konstrukci a tvrzenému čelnímu sklu vydrží velmi dlouhou dobu v novém stavu. Do interiéru patří zejména lištové varianty LED reflektorů. Jestliže potřebujete mobilní osvětlení, pak jsou výborné stojanové typy. Nasvítit si můžete nechat jakoukoli plochu včetně reklamních bannerů a poutačů anebo veřejných či soukromých míst. Výborný je i LED reflektor s čidlem, který dokáže poskytnout úsporné světlo v případě momentální potřeby u konkrétního objektu. Ať už potřebujete nasvítit cestičku okolo domu, nebo hledáte výkonné příruční osvětlení do dílny či garáže, LED reflektory pro vás budou v obou případech tou pravou volbou.

LED reflektor s čidlem

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce