přidat prezentaci

LED svítidla jako skvělá ekonomická volba

Pravidelné platby záloh na elektřinu patří k nutnostem každé domácnosti i podnikatele. Jejich snížení by tedy mělo být prioritním úkolem. Optimální způsob jak dosáhnout minimalizování nákladů na elektřinu je pořízení LED osvětlení. Právě tyto žárovky totiž dokážou dostat spotřebu elektrické energie na čísla, o kterých se vám ani nesnilo. Ostatně podívejme se na typy LED žárovek podrobněji. K dispozici jsou v několika následujících modelech.

Bodová světla jsou stále moderní

LED svítidla
Volit budete moci hned z několika různých typů LED žárovek. Hodně oblíbené jsou v interiéru zejména bodovky. Pokud jsou vhodně rozloženy, pak je vzhled dané místnosti opravdu zajímavý. Najít své místo si mohou tyto LED svítidla jak přímo ve stropní konstrukci, tak i ve zdech. Například v chodbě slouží k orientaci v nočních hodinách. Koupit můžete i variantu s čidlem, která se rozsvítí pouze tehdy, když bude potřeba.

Nahraďte staré žárovky novými

Jestliže máte již osvětlení ve vašem interiéru vyřešeno, pak stačí pouze nahradit staré žárovky úspornějšími novými. Závitové modely jsou dnes k dispozici v několika provedeních. Nejznámější je LED žárovka E27 vyznačující se standardním závitem, který má většina klasických vláknových žárovek. Vybírat ale můžete klidně i menší průměr E14. K dostání jsou i LED žárovky s paticí GU10 a mnohé další, určitě tedy nebudete mít problém najít tu pravou pro vás.

Ostatní výhody LED osvětlení

LED žárovka
Mimo ekonomického provozu zaručujícího úsporu až o 80% oproti klasickým žárovkám nabízejí LED žárovky také mnoho dalších výhod. Výborné je i to, že se nepřehřívají a lze je bez rizika prasknutí opětovně vypínat a rozsvěcet. Skvělé možnosti nabízí i stmívatelná varianta LED světla, u které je možné pomocí stmívatelného zdroje a stmívače regulovat intenzitu osvětlení.

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce