přidat prezentaci

Levné dřevěné podlahy za skvělé ceny

podlahy-03

Také jste vyrůstali ve světě, který vám neustále dokola opakoval, že levné věci nemohou být nikdy kvalitní? Také vám bylo vštěpováno, že za nadstandardní služby je nutné si připlatit? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak se nyní podívejte na dřevěné podlahy od českého výrobce se zárukou 25 let, které doslova nabourají všechny pochybnosti nebo obdobně laděná tvrzení. Vytvořte si doma ideální podmínky pro kvalitní odpočinek. Tou nejlepší cestou je, když začnete úplně od podlahy.

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou a vždy byly symbolem určitého luxusu a nadstandardního vzhledu. Ryze přírodní atmosféra dubové dřevěné podlahy propůjčí jakémukoliv prostoru notnou dávku elegance a nadčasového vzhledu. Svou oblíbenost si získaly především pro svou stálost a mimořádnou životnost.

Ne nadarmo se říká, že dubová dřevěná podlaha je investicí na celý život. Hlavní výhodou je taktéž její renovovatelnost. Pokud se vám poničí nebo jen časem přijde o svůj glanc, můžete jí nechat jednoduše opravit. To například u keramické podlahové krytiny nebo u PVC či lamina nelze.

Plovoucí podlahy

Nabízené podlahy se taktéž označují jako plovoucí podlahy, to znamená, že jsou jednotlivá prkna k sobě přichyceny unikátním patentovaným systémem bez použití jakéhokoliv lepidla. Nejsou tak fixována napevno k podlaze.

Mezi podklad a tuto podlahu se vždy používá izolace, která je v tomto případě nutná. Používá se jak izolace kročejová, tak proti vlhkosti. Tento typ podlahy umožňuje určitou prostorovou změnu a to díky ponechané dilatační spáře okolo 10 mm, kterou naleznete okolo stěn a rovněž kolem všech trubek, rohů a sloupů. Pokud se stále rozhodujete pro nákup jakékoliv podlahy, zvolte si českou kvalitu za minimální peníze. Získáte tak mimořádnou záruku 25 let její životnosti.

Kategorie: Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce