přidat prezentaci

Lofty Lochkov

Lofty Lochkov představují unikátní developerský projekt novostavby, která se nachází v jihozápadní části Prahy, a to na okraji území svěžího Lochkova plného zeleně. Nové byty představují 76 chytře řešených jednotek, které disponují zajímavými detaily a industriálními prvky – na místě totiž v minulosti stával proslulý pivovar se sladovnou. Právě toho architekti developerského projektu Lofty Lochkov využili a nové byty se tak mohou pyšnit třeba i barokními klenbami v nejstarších částech objektu. Celkově developerský projekt Lofty Lochkov tvoří čtyři u sebe stojící budovy. Areál novostavby je podsklepen a majitelé nových bytů budou moci využít jak sklepní kóje, tak parkovací místa. Přístup do bytů je zajištěn schodišti i výtahy a k většině obytných jednotek patří i stylové terasy, balkony či předzahrádky, které jsou ohraničeny dřevěným plotem. Místo poskytuje klid, soukromí i bezpečí a nabízí jen ten nejvyšší komfort bydlení. Lofty Lochkov byly realizovány developerskou společností Euro Ventures a kolaudaci již mají za sebou.
 


 
lofty-lochkov
Nové byty developerského projektu Lofty Lochkov nabízí dispozice od 1+kk až po prostorné 4+kk. Všechny koupelny těchto bytů jsou vybaveny kvalitními umyvadly, bateriemi, závěsnými WC a sprchovými kouty či vanami od firmy Idea Standard, navíc zde nechybí ani chromové otopné žebříky. Samozřejmostí jsou pro novopečené majitele bytů i hezké dubové plovoucí podlahy, které rovněž objektu dodávají přírodní ráz. Lofty Lochkov jsou vytápěny centrálním plynovým kotlem, který je umístěn do suterénu budovy. Balkony novostavby jsou vybaveny chytrou mrazuvzdornou keramickou dlažbou.
 
Novostavba Lofty Lochkov se může pyšnit vynikající dostupností jak Pražského okruhu, tak centra. Spadá ještě do okraje městského obvodu Prahy 5 – Lochkov. Na jihu a západě sousedí s Radotínem a lze se tak velice pohodlně dostat na Smíchov, posléze i do samotného srdce Prahy. Využít k tomu stačí autobusovou zastávku Lochkov, ze které pravidelně vyjíždí autobus mířící až do stanice Na Knížecí. Milovníci zeleně pak zajisté ocení přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj, který je vytvářen překrásnými údolíčky i Barrandovskými skalami. Nabízí vyžití cyklistům, běžcům i pěším a jeví se jako ideální místo pro turistiku. Najdeme v něm jak památné stromy, tak třeba i chráněné objekty a historicky cenná místa. Aktivní vyžití rovněž nabídne nedaleké barrandovské koupaliště s aquaparkem, které disponuje četnými tobogány a skluzavkami. K mání jsou však i relaxační procedury spolu s vířivkou.
 
Lofty Lochkov se nacházejí na území s bohatou historií, která je dokázána zvláště nemalým množstvím nálezů zkamenělin. Ty navíc poukazují na fakt, že byla oblast osídlena již v mladší době kamenné. Místním symbolem je Vavřinec z Lochkova, tedy dvorský tesař krále Václava IV., který získal území na konci 14. století. Později měla tato část Prahy zvláště zemědělský charakter, díky kterému vydržely půvaby místní přírody dodnes.

Kategorie: Magazín bydlení, Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce