přidat prezentaci

Magazín bydlení

Magazín bydlení přináší rady a tipy na téma byt, nábytek, rekonstrukce, koupelny, interiér, finance, exteriér a zahrada, dům, realitní kanceláře či reality. Tip: Bydlete moderně na Praze 4, byty Praha 4 Nusle Praha 4 – bytypraha4.eu bytypraha4.eu | Magazín bedroom.cz/ | Inspirace pro moderní bydlení.

01-sarecky-dvur-nove-byty-vokovice-novostavby-praha-6-developersky-projekt tien

Ve Vokovicích vzniká developerský projekt Šárecký dvůr

Nedaleko přírodní rezervace Divoká Šárka v Praze 6-Vokovicích se rodí nový developerský projekt Šárecký dvůr. Bytový komplex, který se staví v ulici Ke Dvoru má mimořádně atraktivní polohu a okolí. Developersky je pod rezidenčním areálem podepsaná společnost CRESTYL real estate, za prodej bytů zodpovídá realitní kancelář Svoboda & Williams.

tien

Jak si vlastně vybírat kancelářskou židli, ve které se bude doma pohodlně sedět?

Materiál nehraje u výběru kancelářské židle zásadní roli, pojďme se ale v úvodu zaměřit právě na něj. Máme totiž pestré možnosti, nabízí se kůže, ale i moderní síťovina. Obojí má své klady a zápory, zatímco kůže se snadno čistí, síťovina je hodně prodyšná a potěší v každé místnosti, kde náhodou chybí klimatizace.

tien

Perfektní inspirace pro TV stěnu

Hledáte inspiraci pro TV stěnu? Načerpejte skvělou inspiraci, jak předělat tv stěnu na luxusní místo pro odpočinek u TV.

ziprealty.

01-ubytovani-pardubice tien

Ubytování Pardubice

Pardubice jsou krajským městem nacházejícím se na východě Čech, jež nabízejí mnoho zajímavostí a pamětihodností. Nejen přímo v Pardubicích, ale i v jejich okolí se nachází spousta míst, která stojí za návštěvu.

01-okna tien

Moderní plastová a hliníková okna

Nepodceňujte tepelně izolační vlastnosti nových oken a dopřejte své nemovitosti nový a originální vzhled. Pořiďte si tento důležitý stavební prvek konkrétního objektu a vsaďte na propracovanou a léty ověřenou kvalitu.
Tu vám v hojném zastoupení přináší společnost DAFE-PLAST, která má v nabídce plastová okna, hliníková okna a zimní zahrady.

01-cistirny-odpadnich-vod tien

Čistírny odpadních vod jsou ekologické a šetří vaše peníze

Zajistit plynulý chod domácnosti je časově i finančně náročné. Pakliže sledujete aktuální trendy v oblasti ekologie, abyste ušetřili peníze do rodinného rozpočtu, jistě jste zaznamenali rozšířenost čistíren odpadních vod. V následujících řádcích se podíváme na moderní řešení likvidace odpadních vod.

01-obyvaci-steny tien

Udělejte si radost a pořiďte si obývací stěnu

Chcete zmodernizovat svůj domácí interiér? Potom začněte od místnosti, kde trávíte nejvíce času a přijímáte většinu svých návštěv. Ano, jistě správně tušíte, že je to obývák, kam usedáte do pohodlné sedací soupravy a oddáváte se pohledu na obývací stěnu.
A právě poslednímu zmíněnému nábytku byste měli věnovat nejvíce času.

01-soustuzeni tien

Zakázkové soustružení dřeva

Dřevo je oblíbeným výrobním materiálem, jenž nachází upotřebení v mnoha oblastech. Často jde o malé a nenápadné prvky či spojovací díly, které jsou využívány při tvorbě a sestavování nábytku. Máte-li zájem o kvalitní truhlářské spoje, obraťte se na firmu Jiří Vlček.

172 tien

Pět tipů, kde využít kovové policové regály

Ať už jste domácím kutilem, který někde potřebuje uchovávat nářadí a výrobky, nebo hledáte vybavení do firemního skladu, určitě užijete policové regály. Vyrábí se v mnoha variacích a velikostech, takže si vyberete přesně takový, který vám rozměrově sedne.

01-dilensky-nabytek tien

Kvalitní dílenský nábytek do vaší provozovny

Patříte mezi domácí kutily, kteří většinu volného času tráví ve své dílně? Nebo vlastníte firmu, kde je dílna žádoucí? V obou případech se neobejdete bez kvalitního dílenského nábytku, který zajišťuje bezpečný provoz dílny. V následujících řádcích prozradíme, jaké druhy nábytku byste neměli opomenout a na jakého výrobce se obrátit.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce