přidat prezentaci

Magazín bydlení

Magazín bydlení přináší rady a tipy na téma byt, nábytek, rekonstrukce, koupelny, interiér, finance, exteriér a zahrada, dům, realitní kanceláře či reality. Tip: Bydlete moderně na Praze 4, byty Praha 4 Nusle Praha 4 – bytypraha4.eu bytypraha4.eu | Magazín bedroom.cz/ | Inspirace pro moderní bydlení.

úklid domácností Praha tien

Dokonalý úklid domácností

Současná moderní doba si vyžaduje i něco navíc. Úklidové firmy jsou v tomto směru velmi populární a poptávka po nich jen roste. Pozváním pracovníků úklidových agentur chceme získat především kvalitní služby za rozumnou cenu.

rekonstrukce bytů Brno tien

Rekonstrukce bytů Brno – kompletní servis od A do Z

Potřebujete přestavět starý byt po babičce? Jak provést levnou ale kvalitní rekonstrukci domu? Hledáte někoho spolehlivého na rekonstrukce bytů Brno? Využijte naše služby.

Již více než 10 let se zabýváme rekonstrukcemi bytů a domů v Brně a jeho okolí.

POKLÁDKA PODLAH PRAHA tien

Pokládka podlahy jedině s profesionály

Jaká by měla být dobrá podlaha v bytě? Hladká, teplá, odolná a přirozená. Samozřejmě také krásná. Je to vlastně nejzatíženější část domu nebo bytu a tak bychom při výběru vhodné podlahy měli dobře vybírat.
Příprava povrchu před pokládkou podlah
Dřevěné podlahy v bytě nemusí být nutně podlahy vyrobené výhradně ze dřeva.

tien

Jak je to s renovací parket?

Renovaci samotné je samozřejmě lepší předejít. Jenže ne každý se o klasické parkety umí starat a ne každý se o ně stará pravidelně. Takže si nejdříve řekneme, jak na to. Pravdou je, že i při pečlivém čištění a svědomité údržbě může občasná renovace parket podlahu trochu prosvětlit a vám ušetřit čas a námahu.

tien

Malování bytu

Máme – li před sebou malování bytu a naše představa je asi dvě hodiny práce, musíme konstatovat, že taková situace může snad nastat pouze za pomoci kouzelného dědečka. Malování může být nedokonalé a také zpožděné díky nesprávným technologiím nebo špatně zvoleného válečku. Mnozí z nás se tedy dopouští chyb a ve výsledku jsme zklamaní.

tien

Malování bytu

Pokud jsme se rozhodli vymalovat svůj byt, máme určitě nějakou představu o tom, jak by to mohlo vypadat. Pokud ne, můžeme se inspirovat například na internetu nebo si můžeme nechat poradit od zkušených profesionálů. Malířské firmy jsou v tomto směru velmi žádané a tak je jen na nás, jak k tomu přistoupíme.

tien

Hledáte ty pravé sruby na klíč?

Pak jste u Honky na správném místě, protože přesně tohle je naše specialita. Tyto stavby jsou díky své jednoduchosti a přizpůsobitelnosti stále oblíbenější možností, jak najít své ideální bydlení. Ať už chcete rodinný dům nebo jen víkendovou chatu pro svou osobu, sruby na klíč umí být ideální řešení pro oba problémy.

tien

Montované haly pro všestranné využití

Máme – li před sebou problém, který se týká rozšíření našich skladových prostor nebo když je nutné sehnat spolehlivé zastřešení pro zemědělskou techniku, musíme najít takové řešení, které nám bude po všech stránkách vyhovovat.

tien

Užitkové dodávky

Máme – li před sebou tak trochu malý oříšek v podobě přepravy právě zakoupeného nábytku nebo pokud se chystáme o víkendu narychlo přestěhovat a stěhovací firmy v okolí nemají volný termín, musíme rychle najít řešení, které nám bude po všech stránkách vyhovovat. Optimální řešení, které je především rychlé, je pronájem dodávky.

tien

Krycí plachta na bazén? Ta pravá jen u Jaboru

Krycí plachty na bazén ve všech variantách jednoznačně dominují našemu sortimentu. Díky tomu je zcela přizpůsobujeme požadavkům zákazníka. Ve velké míře totiž přispívají ke komfortu při užívání bazénu a zjednodušují jeho údržbu. Volba parametrů je v takovém případě čistě na zákazníkovi.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce