přidat prezentaci

Byt

tien

Malování bytu

Máme – li před sebou malování bytu a naše představa je asi dvě hodiny práce, musíme konstatovat, že taková situace může snad nastat pouze za pomoci kouzelného dědečka. Malování může být nedokonalé a také zpožděné díky nesprávným technologiím nebo špatně zvoleného válečku. Mnozí z nás se tedy dopouští chyb a ve výsledku jsme zklamaní.

tien

Malování bytu

Pokud jsme se rozhodli vymalovat svůj byt, máme určitě nějakou představu o tom, jak by to mohlo vypadat. Pokud ne, můžeme se inspirovat například na internetu nebo si můžeme nechat poradit od zkušených profesionálů. Malířské firmy jsou v tomto směru velmi žádané a tak je jen na nás, jak k tomu přistoupíme.

ustredna-oasis-300x284 tien

Zabezpečovací systémy pro váš klid

Vlastníte podnik, který je třeba chránit v době vaší nepřítomnosti? Máte obavy z vloupání a poničení nebo odcizení uskladněného sortimentu? Pokud si nemůžete dovolit nebo nechcete platit bezpečnostní agenturu či hlídače na hlavní nebo poloviční pracovní poměr, proveďte jednorázovou investici a objednejte si zabezpečovací systém na míru, který váš majetek bez s

elektroinstalace tien

Elektrikáři by měli provádět svou práci podle norem

Díky časopisu Elektroinstalatér přispěl revizní technik svými zkušenostmi s elektrikáři, kteří si nedávají pozor na svoji vykonanou práci, protože prostě neznají vyhlášky, normy a předpisy dané zákony. Bytové instalace po částečné anebo částečné rekonstrukci jsou nutné zrevidovat technikem.

byty_ctiradova_nusle tien

V Nuslích vyroste jedinečný rezidenční projekt Byty Ctiradova

Lidé, kteří hledají komfortní bydlení v samotném hlavním městě, budou mít opět další možnost výběru. Tím projektem, který vyroste na Praze 4, bude totiž developerský rezidenční komplex s názvem Byty Ctiradova. Ten celkem nabídne 28 bytů, které jsou svou koncepcí rozděleny od 1+kk, po 3+kk, s rozdílnými možnostmi užitných ploch.

rezidence-nikoly-tesly-bydleni-v-praze tien

Rezidence Nikoly Tesly – Nové Byty Dejvice

Přáli byste si bydlet přímo v centru Prahy, konkrétně tedy v pražských Dejvicích? Pokud ano, pak byste měli popřemýšlet o koupi bytu v rezidenci Nikoly Tesly. Tento činžovní dům pochází již z první poloviny 20. století, nyní je samozřejmě po rekonstrukci, která z něj udělala jedno z nejlukrativnějších bydlení v Praze.

NNZ_vizualizace_5 tien

Nabídka nového bydlení v Praze

Hledáte nové bydlení? Rádi byste bydleli v Praze? Zajímají vás možnosti luxusního bydlení v hlavním městě? Luxusní bydlení Praha nabízí komfortní bydlení v hlavním městě s dobrou dostupností do centra a skvělou občanskou vybaveností.

cena-plynu tien

Srovnání cen plynu a elektřiny

Ceny plynu a elektřiny neustále rostou, a jinak tomu nebude ani v roce 2013. Přesto můžete každoročně ušetřit, když si zvolíte správného dodavatele. Zkusme se zaměřit na srovnání cen plynu a elektřiny a pomoci Vám se rozhodnout při výběru. Už se nebudete muset rozčilovat, při neustálém zdražování.

Pronájem bytů v Praze tien

Pronájem bytů v Praze

Každý již na to pomyslel, co zkusit jít pracovat do Prahy. V místě bydliště se toho moc nerýsuje. V okolí je pár výrobních společností, kde se dá sehnat manuální práce, ale kdo by nechtěl zkusit realizovat své představy nebo sny. Kde jinde najít možnost se prosadit než ve velkém městě a to nejlépe v Praze.

foto: www.czstavhold.cz tien

Nové byty v Pardubicích

Pardubice jsou naším známějším městem, které se proslavilo mnohými kulturními akcemi i výrobky. Tentokrát přicházíme s nabídkou kvalitního bydlení, které otevírá svou náruč jednak mladým bezdětným párům, tak i starším lidem hledající klid a odpočinkovou atmosféru. Nové byty Pardubice se nesou v duchu moderního vzhledu.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce