přidat prezentaci

Dům

Reklama: Náš dům- cesta k lepšímu bydlení – nasdum.eu. Novinky ze světa dnešního bydlení

01-drevostavby-2 tien

Dřevostavby zažívají obrovský boom

Moderní bydlení dnes nabývá množství podob. Díky široké variabilitě si může každý splnit svůj sen. Líbí se vám klasické domy, moderní domy nebo spíše domy v podobě bungalovů? Je to jen na vás! V poslední době zažívají zvýšenou oblibu a poptávku dřevostavby. Jedná se o moderní domy, které se plně přizpůsobí vašim představám.

01-montovane-drevostavby tien

Montovaný dům vám ušetří čas i peníze

Zájemcům o bydlení ve vlastní nemovitosti, kteří chtějí vše vyřešit co nejrychleji, se vyplatí uvažovat o montovaném domě. Kromě času jim může ušetřit i peníze a dopřát pohodlí v obydlí přesně podle jejich představ.

ustredna-oasis-300x284 tien

Zabezpečovací systémy pro váš klid

Vlastníte podnik, který je třeba chránit v době vaší nepřítomnosti? Máte obavy z vloupání a poničení nebo odcizení uskladněného sortimentu? Pokud si nemůžete dovolit nebo nechcete platit bezpečnostní agenturu či hlídače na hlavní nebo poloviční pracovní poměr, proveďte jednorázovou investici a objednejte si zabezpečovací systém na míru, který váš majetek bez s

tien

Architekti luxusních domů a vil

Při zvýšeném zájmu o luxusní domy a vily dělají klienti chybu hned ve svém prvopočátku. Úplně zapomínají na spolupráci s architekty při výběru pozemků, což bývá klíčovou součástí následného splnění všech požadavků a nároků na výstavbu domu jejich snů.

obr-1-olsany tien

Dřevostavby na klíč – rychlá a snadná cesta k vlastnímu domu

Vlastní bydlení v podobě rodinného domu je snem mnoha lidí. Cesty k němu mohou vést různé, jednu z těch nejrychlejších představují dřevostavby na klíč.

29112006378 tien

Nízkoenergetické dřevostavby vdechnou bydlení život

Snem každého člověka je bydlení ve své režii. Lidé mají různé představy o svém stylu života a tím i bydlení. Rozhodnout se pro tradiční a osvědčený zděný dům anebo pro vysoce aktuální nízkoenergetické dřevostavby, je velký oříšek. Mnozí se jistě přikládají ke klasice, ale najdou se i takoví, kteří prahnou pro dokonalosti dřevěných domů.

elektroinstalace tien

Elektrikáři by měli provádět svou práci podle norem

Díky časopisu Elektroinstalatér přispěl revizní technik svými zkušenostmi s elektrikáři, kteří si nedávají pozor na svoji vykonanou práci, protože prostě neznají vyhlášky, normy a předpisy dané zákony. Bytové instalace po částečné anebo částečné rekonstrukci jsou nutné zrevidovat technikem.

dafe.cz tien

Vše pro moderní dům

Chystáte rekonstrukci svého domu? Rozhodli jste se pro tuto nutnou přestavbu a chcete si ji zpříjemnit technickými vymoženostmi, jako jsou zimní zahrady? Máte v plánu užívat si své chvíle volna v poklidném prostředí, které beze sporu tyto možnosti nabízejí? Obraťte se na firmu Dafe-Plast, odborníka s více než dvacetiletou zkušeností.

naradi tien

Ruční a elektrické nářadí

S elektrickým nářadím se setkáme v mnoha dílnách, které se zabývají různými profesemi a využívají tak skvělé vlastnosti, které tyto pomůcky nabízí. Vybrat si kvalitní elektrické nářadí však není vůbec snadné a je potřeba hledět jak na kvalitu, tak i funkce nebo cenu. I proto vám náš e-shop www.dobre-ceny.

cena-plynu tien

Srovnání cen plynu a elektřiny

Ceny plynu a elektřiny neustále rostou, a jinak tomu nebude ani v roce 2013. Přesto můžete každoročně ušetřit, když si zvolíte správného dodavatele. Zkusme se zaměřit na srovnání cen plynu a elektřiny a pomoci Vám se rozhodnout při výběru. Už se nebudete muset rozčilovat, při neustálém zdražování.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce