přidat prezentaci

Dům

Reklama: Náš dům- cesta k lepšímu bydlení – nasdum.eu. Novinky ze světa dnešního bydlení

tien

Jaké máme možnosti při opravě betonové podlahy

Beton patří mezi oblíbené stavební materiály, bez kterého se v současné době ani neobejdeme. Najdeme je v garážích, jsou nedílnou součástí rodinných domků, průmyslových hal, ale samozřejmě i komerčních budov.
Vlastnosti betonu
Beton je odolný stavební materiál, který vyniká svou dlouhou životností a univerzálností.

tien

Blahodárná sauna

Sauna je v posledních letech velmi často skloňována a je velmi oblíbená a to nejen ve Skandinávii, ale i u nás ve střední Evropě. Mimochodem saunu má ve Finsku skoro každý dům a jde vlastně o finskou tradici. je to místo odpočinku a uvolnění, kde necháváme za dveřmi stres a hněv. Obyvatelé Skandinávie proto dobře vědí, jaké příznivé účinky sauna má.

tien

Dokonalý odpočinek představuje sauna

Saunu jistě zná každý z nás. Je to dokonalé místo nejen pro odpočinek a relaxaci, ale člověk zde načerpá sílu pro další namáhavé dny. Návštěva sauny nás také dobře naladí a najdeme ji v každém wellness centru. Abychom ale nemuseli ztrácet čas, a nebo abychom si mohli užít soukromí, můžeme si postavit saunu doma.

01-drevostavby-2 tien

Dřevostavby zažívají obrovský boom

Moderní bydlení dnes nabývá množství podob. Díky široké variabilitě si může každý splnit svůj sen. Líbí se vám klasické domy, moderní domy nebo spíše domy v podobě bungalovů? Je to jen na vás! V poslední době zažívají zvýšenou oblibu a poptávku dřevostavby. Jedná se o moderní domy, které se plně přizpůsobí vašim představám.

01-montovane-drevostavby tien

Montovaný dům vám ušetří čas i peníze

Zájemcům o bydlení ve vlastní nemovitosti, kteří chtějí vše vyřešit co nejrychleji, se vyplatí uvažovat o montovaném domě. Kromě času jim může ušetřit i peníze a dopřát pohodlí v obydlí přesně podle jejich představ.

ustredna-oasis-300x284 tien

Zabezpečovací systémy pro váš klid

Vlastníte podnik, který je třeba chránit v době vaší nepřítomnosti? Máte obavy z vloupání a poničení nebo odcizení uskladněného sortimentu? Pokud si nemůžete dovolit nebo nechcete platit bezpečnostní agenturu či hlídače na hlavní nebo poloviční pracovní poměr, proveďte jednorázovou investici a objednejte si zabezpečovací systém na míru, který váš majetek bez s

tien

Architekti luxusních domů a vil

Při zvýšeném zájmu o luxusní domy a vily dělají klienti chybu hned ve svém prvopočátku. Úplně zapomínají na spolupráci s architekty při výběru pozemků, což bývá klíčovou součástí následného splnění všech požadavků a nároků na výstavbu domu jejich snů.

obr-1-olsany tien

Dřevostavby na klíč – rychlá a snadná cesta k vlastnímu domu

Vlastní bydlení v podobě rodinného domu je snem mnoha lidí. Cesty k němu mohou vést různé, jednu z těch nejrychlejších představují dřevostavby na klíč.

29112006378 tien

Nízkoenergetické dřevostavby vdechnou bydlení život

Snem každého člověka je bydlení ve své režii. Lidé mají různé představy o svém stylu života a tím i bydlení. Rozhodnout se pro tradiční a osvědčený zděný dům anebo pro vysoce aktuální nízkoenergetické dřevostavby, je velký oříšek. Mnozí se jistě přikládají ke klasice, ale najdou se i takoví, kteří prahnou pro dokonalosti dřevěných domů.

elektroinstalace tien

Elektrikáři by měli provádět svou práci podle norem

Díky časopisu Elektroinstalatér přispěl revizní technik svými zkušenostmi s elektrikáři, kteří si nedávají pozor na svoji vykonanou práci, protože prostě neznají vyhlášky, normy a předpisy dané zákony. Bytové instalace po částečné anebo částečné rekonstrukci jsou nutné zrevidovat technikem.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce