přidat prezentaci

Exteriér a zahrada

Internetový magazín všekolembydlení.cz – v rubrice dům a zahrada poradí všem!

tien

Bazénové plachty a jejich využití

Bazén. Už jen při vyslovení tohoto slova se nám v horkém letním dni otevírají možnosti, jak se dokonale zchladit a užít si vodní radovánky. V současné době jde o velmi častou investici, kterou využívají majitelé rodinných domků už jen proto, že mají rádi soukromí a nechtějí se dělit o bazén.

01-cistirny-odpadnich-vod tien

Čistírny odpadních vod jsou ekologické a šetří vaše peníze

Zajistit plynulý chod domácnosti je časově i finančně náročné. Pakliže sledujete aktuální trendy v oblasti ekologie, abyste ušetřili peníze do rodinného rozpočtu, jistě jste zaznamenali rozšířenost čistíren odpadních vod. V následujících řádcích se podíváme na moderní řešení likvidace odpadních vod.

02-domácí-čistírny-odpadních-vod tien

Domácí čistírna odpadních vod se skutečně vyplatí

Ne vždy je možné rodinný dům či chatu napojit na kanalizaci. Donedávna se tento problém řešil budováním žumpy, která se poté vyvážela na zemědělské a jiné pozemky. Nicméně odvoz odpadních vod na takové pozemky je dnes zákonem zakázané. Moderním řešením je tedy domácí čistírna odpadních vod, která je charakteristická úsporností a ekologičností.

02-bazen tien

Kvalitní plastové bazény s dlouhou životností

Plastový bazén je nenahraditelnou součástí moderní zahrady, přičemž vlastní bazén přináší celou řadu nesporných výhod. V kombinaci se zastřešením si současně můžete prodloužit koupací sezónu. V následujících řádcích se podíváme na několik důvodů, proč by i vaši zahradu měl zdobit plastový bazén.

01-sklenarstvi tien

Co dělat, když rozbijete okno

Řešit rozbité okno nechce nikdo z nás, nicméně nehody se občas stávají. Ať už za to může dětská hra nebo nepozornost dospělých, stačí chvilka a okno, skleněné dveře či výloha se roztříští na tisíce kousků. Vy se pak musíte vyrovnat nejen s nepořádkem, ale také s otázkou náhrady rozbitého skla.
Zavolejte odborníka
Začněte tím, že zavoláte sklenáři.

Betonové oplocení zažívá obrovský boom tien

Betonové oplocení zažívá obrovský boom

Jste-li majitelem rodinného domu, vily nebo chaty či chalupy s přilehlou zahradou, jistě víte, že je tyto prostory vhodné zaplotit. Nabízí se hned několik možností. Lze sáhnout po klasickém drátěném plotu, plastovém plotu, dřevěném plotu, nebo betonovém plotu. Každý typ s sebou přináší jak výhody, tak i nedostatky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA tien

Plastové ploty a profily mají široké uplatnění

V oblasti bydlení je dnes z čeho vybírat. Každý si může splnit své přání. Nejnovější materiály dokážou během krátké doby výrazně oživit tvář jak interiérových, tak i exteriérových prostorů domácnosti. Velkou oblibu zažívá plast. Jedná se o materiál, který těží z mnoha pozitivních vlastností.

01-zahrada tien

Přeměňte svou zahradu v umělecké dílo

Viděli jste film Dobrý ročník? Russell Crowe v něm ztvárnil typicky britského obchodníka bez citu a mocí, jehož hlavním životním cílem bylo vydělávání peněz na úkor kohokoli jiného. Život se mu dramaticky změnil ve chvíli, kdy mu zesnulý strýc odkázal jako dědictví pozemky s vinicí v Provence.

01-dlazba tien

Na dlažbě na terasu se nevyplatí šetřit

Budujete-li pro sebe nové bydlení nebo jen přestavujete dům, ve kterém žijete, myslete před zahájením prací na přírodu. Její zapojení udělá z vašeho obydlí opravdový útulný domov. Takové vlastnosti má například přírodní kámen.
Přirozeným využitím kamene v domě jsou obklady a dlažby.

03-stany tien

Připravte se na sezonu včas a kupte si zahradní stan

Začátek sezóny se blíží a je čas nahradit vybavení, které už dosloužilo. Pokud máte dvorek nebo zahradu, pravděpodobně se na jaře a na podzim potřebujte chránit před deštěm a v létě oceníte útočiště před přímým sluncem. Bude se vám proto hodit zahradní stan.
Na trhu je dnes velké množství nejrůznějších stanů od řady výrobců.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce