přidat prezentaci

Finance, peníze, půjčky

01-ziv-poi tien

Proč mít životní pojištění a jakou formu zvolit?

V životě může nastat celá řada šťastných, ale bohužel i neočekávaných, smutných i tragických událostí, které mohou i váš život převrátit naruby. Nemyslete si, že jste chráněni před vším zlým, není to pravda.

01-drevene-peletky tien

Dřevěné pelety vytopí dům levněji než plyn

V současné době existují různé možnosti vytápění. Jestliže nechcete spoléhat na drahý plyn a elektřinu, můžete zvolit ekologičtější a levnější zdroj tepla. Ekonomickým řešením jsou speciální automatické kotle na pelety, jež jsou v posledních letech stále oblíbenější.

01-pujcka tien

S některými půjčkami může mít peníze už za hodinu

Získání potřebných peněz během jediné hodiny, která uběhne mezi podáním žádosti a převedením peněz na účet klienta. I takové služby už dnes nabízejí společnosti působící na trhu nebankovních úvěrů. Některé z nich to dokonce umí ještě rychleji.

01-pujcka tien

Půjčka se dnes dá vyřídit i pomocí SMS

Každý z nás se někdy dostane do situace, že nevychází s penězi do výplaty. Není na tom nic zvláštního a člověk se nemá za co stydět. Někdy vám zaměstnavatel nepošle včas výplatu, jindy se porouchá spotřebič, který vaše domácnost nutně potřebuje.

tien

Pomožte si půjčkou bez doložení příjmu

Jestliže potřebujete rychle hotovost a nemáte několik dní na vyplňování složitých formulářů a získávání potvrzení o příjmech, nemusíte za každou cenu chodit do banky. Na trhu existují možnosti získání peněz bez náročného dokládání příjmů a s velmi jednoduchým vyřízením. Stačí se porozhlédnout a můžete snadno vyřešit svou obtížnou situace.

tien

Změňte dodavatele plynu a ušetřete

Pokud tvoří výdaje za energie příliš velkou část vašeho rodinného rozpočtu, můžete zkusit změnit dodavatele. Alternativní prodejci mají často výrazně výhodnější ceny než dominantní firmy. Díky konkurenčnímu boji můžete výrazně ušetřit.

sidlo tien

Virtuální sídlo firmy – efektivní řešení pro podnikatele

Jste podnikatel a pracujete z domu, protože k vaší práci nepotřebujete klasickou kancelář? Bydlíte ale v zapadlé vesničce uprostřed kopců a sami víte, že to není právě nejprestižnější reklama pro váš byznys?
Už jste slyšeli o virtuálním sídle firmy?
Jde o službu, kdy si měsíčně pronajímáte adresu kanceláře, ve které však reálně nepůsobíte.

pujcka tien

Na co si dát pozor, když si berete půjčku?

Doba je zlá, přes to, že by to mohlo na první pohled vypadat, že již žijeme v lepším světě, není tomu tak. Stále se najde spousta lidí, kteří nedokážou se svými financemi vyjít, anebo dokonce strádají či trpí hlady. Také Češi, přes to, že situace není zdaleka taková jako například v zemích třetího světa, si velmi hojně a rádi půjčují peníze.

plyn tien

Změna dodavatele elektřiny: jak přejít k jinému dodavateli

Ceny elektřiny jdou v posledních letech dost razantně nahoru. Je zajímavé, že Češi platí za elektřinu mnohem více peněz nežli lidé v sousedních státech. Nyní však nepátrejme po tom, co je příčinou růstu cen energií, nýbrž se zaměřme na to, jak výhodná může být případná změna dodavatele elektřiny a jakým způsobem se dá přejít k jinému dodavateli.

finance-na-koupi-nemovitosti tien

Kde vzít finance na koupi bytu?

To je otázka, která trápí mnohé z nás. I když ceny bytů už nerostou tak, jako v přecházejících letech, pro většinu mladých lidí s průměrným příjmem se stále pohybují v astronomických výškách. Proto často jedinou možností jak získat peníze na bydlení je úvěr od banky či stavební spořitelny.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce