přidat prezentaci

Interiér

Tip: Pořiďte si nábytek, který je stylový a za nízké ceny. Osvětlení pro náročné Designová svítidla MAXLIGHT a MANTRA

tien

Jak si vlastně vybírat kancelářskou židli, ve které se bude doma pohodlně sedět?

Materiál nehraje u výběru kancelářské židle zásadní roli, pojďme se ale v úvodu zaměřit právě na něj. Máme totiž pestré možnosti, nabízí se kůže, ale i moderní síťovina. Obojí má své klady a zápory, zatímco kůže se snadno čistí, síťovina je hodně prodyšná a potěší v každé místnosti, kde náhodou chybí klimatizace.

01-okna tien

Moderní plastová a hliníková okna

Nepodceňujte tepelně izolační vlastnosti nových oken a dopřejte své nemovitosti nový a originální vzhled. Pořiďte si tento důležitý stavební prvek konkrétního objektu a vsaďte na propracovanou a léty ověřenou kvalitu.
Tu vám v hojném zastoupení přináší společnost DAFE-PLAST, která má v nabídce plastová okna, hliníková okna a zimní zahrady.

01-obyvaci-steny tien

Udělejte si radost a pořiďte si obývací stěnu

Chcete zmodernizovat svůj domácí interiér? Potom začněte od místnosti, kde trávíte nejvíce času a přijímáte většinu svých návštěv. Ano, jistě správně tušíte, že je to obývák, kam usedáte do pohodlné sedací soupravy a oddáváte se pohledu na obývací stěnu.
A právě poslednímu zmíněnému nábytku byste měli věnovat nejvíce času.

01-tatransky-profil tien

Zahradní domky z kvalitního tatranského profilu

Disponujete prostornou zahradou a zvažujete koupi malebného zahradního domku? Hledáte do rekreační oblasti vhodné stavení, jež poskytne občasný nocleh? Nebo potřebujete dřevěný domek na nářadí, který nabídne dostatek odkládacího prostoru? Ideálním řešením ve všech případech jsou zahradní chatky z tatranského profilu.

01-rustikalni-kuchyn tien

Rustikální kuchyně jsou trendem moderní doby

Kuchyň je jednou z nejdůležitějších místností v interiéru. Odehrává se zde spousta činností a částečně kus společenského života domácnosti. Jeden člen rodiny vaří, další usednou k jídelnímu stolu a vyčkávající na lahodné pokrmy navazují rozhovor za rozhovorem. Někdo si danou situaci spojuje s rustikálním, respektive selským a tradičním stylem.

01-sklenarstvi tien

Co dělat, když rozbijete okno

Řešit rozbité okno nechce nikdo z nás, nicméně nehody se občas stávají. Ať už za to může dětská hra nebo nepozornost dospělých, stačí chvilka a okno, skleněné dveře či výloha se roztříští na tisíce kousků. Vy se pak musíte vyrovnat nejen s nepořádkem, ale také s otázkou náhrady rozbitého skla.
Zavolejte odborníka
Začněte tím, že zavoláte sklenáři.

01-skleneny_obklad tien

Oživte si interiér moderním sklem

Sklo je úžasným moderním prvkem, který oživí každý interiér. Samozřejmě se nehodí do domácností s malými dětmi – obzvlášť v provedení takových prvků, na které děti snadno dosáhnou. Jinak se ho ale nemusíte bát. Vypadá efektně a údržba není složitá.
Ani byste netušili, jaké skleněné doplňky do vašeho domova se dají sehnat.

01-sauna tien

Domácí sauna je zdravá a pohodlná

Milovníci saunování dávající přednost soukromí si mohou pořídit toto zařízení přímo domů. Na trhu je dostatečné množství výrobků, které uspokojí jak zákazníky kladoucí důraz na cenu, tak i nejnáročnější klienty. Někteří dodavatelé přitom nabízejí sauny vyráběné výhradně v Evropě, kde patří k tradičním dodavatelům kvalitních produktů Německo.

tien

LED svítidla jako skvělá ekonomická volba

Pravidelné platby záloh na elektřinu patří k nutnostem každé domácnosti i podnikatele. Jejich snížení by tedy mělo být prioritním úkolem. Optimální způsob jak dosáhnout minimalizování nákladů na elektřinu je pořízení LED osvětlení. Právě tyto žárovky totiž dokážou dostat spotřebu elektrické energie na čísla, o kterých se vám ani nesnilo.

01-reflektori tien

LED reflektor do interiéru i exteriéru

Vnitřní i venkovní osvětlení prostoru je velmi důležité. V šeru anebo přítmí se stává na mnoha místech nezbytností, která pochopitelně stojí peníze. Pokaždé tomu tak být ale určitě nemusí. Tedy alespoň v případě, že si pořídíte ekonomické LED reflektory.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce