přidat prezentaci

Interiér

Tip: Pořiďte si nábytek, který je stylový a za nízké ceny. Osvětlení pro náročné Designová svítidla MAXLIGHT a MANTRA

POKLÁDKA PODLAH PRAHA tien

Pokládka podlahy jedině s profesionály

Jaká by měla být dobrá podlaha v bytě? Hladká, teplá, odolná a přirozená. Samozřejmě také krásná. Je to vlastně nejzatíženější část domu nebo bytu a tak bychom při výběru vhodné podlahy měli dobře vybírat.
Příprava povrchu před pokládkou podlah
Dřevěné podlahy v bytě nemusí být nutně podlahy vyrobené výhradně ze dřeva.

tien

Jak je to s renovací parket?

Renovaci samotné je samozřejmě lepší předejít. Jenže ne každý se o klasické parkety umí starat a ne každý se o ně stará pravidelně. Takže si nejdříve řekneme, jak na to. Pravdou je, že i při pečlivém čištění a svědomité údržbě může občasná renovace parket podlahu trochu prosvětlit a vám ušetřit čas a námahu.

tien

Úklidová firma je spolehlivý pomocník

Takový časově náročný pracovní proces, jako je čištění bytu, domu nebo kanceláře, vyžaduje spoustu času a úsilí, takže se mnoho lidí obrací právě na profesionální úklidové firmy, jejichž počet roste každým rokem. Tato úklidová služba funguje pro soukromé i firemní prostory.

tien

Jak si vlastně vybírat kancelářskou židli, ve které se bude doma pohodlně sedět?

Materiál nehraje u výběru kancelářské židle zásadní roli, pojďme se ale v úvodu zaměřit právě na něj. Máme totiž pestré možnosti, nabízí se kůže, ale i moderní síťovina. Obojí má své klady a zápory, zatímco kůže se snadno čistí, síťovina je hodně prodyšná a potěší v každé místnosti, kde náhodou chybí klimatizace.

01-okna tien

Moderní plastová a hliníková okna

Nepodceňujte tepelně izolační vlastnosti nových oken a dopřejte své nemovitosti nový a originální vzhled. Pořiďte si tento důležitý stavební prvek konkrétního objektu a vsaďte na propracovanou a léty ověřenou kvalitu.
Tu vám v hojném zastoupení přináší společnost DAFE-PLAST, která má v nabídce plastová okna, hliníková okna a zimní zahrady.

01-obyvaci-steny tien

Udělejte si radost a pořiďte si obývací stěnu

Chcete zmodernizovat svůj domácí interiér? Potom začněte od místnosti, kde trávíte nejvíce času a přijímáte většinu svých návštěv. Ano, jistě správně tušíte, že je to obývák, kam usedáte do pohodlné sedací soupravy a oddáváte se pohledu na obývací stěnu.
A právě poslednímu zmíněnému nábytku byste měli věnovat nejvíce času.

01-tatransky-profil tien

Zahradní domky z kvalitního tatranského profilu

Disponujete prostornou zahradou a zvažujete koupi malebného zahradního domku? Hledáte do rekreační oblasti vhodné stavení, jež poskytne občasný nocleh? Nebo potřebujete dřevěný domek na nářadí, který nabídne dostatek odkládacího prostoru? Ideálním řešením ve všech případech jsou zahradní chatky z tatranského profilu.

01-rustikalni-kuchyn tien

Rustikální kuchyně jsou trendem moderní doby

Kuchyň je jednou z nejdůležitějších místností v interiéru. Odehrává se zde spousta činností a částečně kus společenského života domácnosti. Jeden člen rodiny vaří, další usednou k jídelnímu stolu a vyčkávající na lahodné pokrmy navazují rozhovor za rozhovorem. Někdo si danou situaci spojuje s rustikálním, respektive selským a tradičním stylem.

01-sklenarstvi tien

Co dělat, když rozbijete okno

Řešit rozbité okno nechce nikdo z nás, nicméně nehody se občas stávají. Ať už za to může dětská hra nebo nepozornost dospělých, stačí chvilka a okno, skleněné dveře či výloha se roztříští na tisíce kousků. Vy se pak musíte vyrovnat nejen s nepořádkem, ale také s otázkou náhrady rozbitého skla.
Zavolejte odborníka
Začněte tím, že zavoláte sklenáři.

01-skleneny_obklad tien

Oživte si interiér moderním sklem

Sklo je úžasným moderním prvkem, který oživí každý interiér. Samozřejmě se nehodí do domácností s malými dětmi – obzvlášť v provedení takových prvků, na které děti snadno dosáhnou. Jinak se ho ale nemusíte bát. Vypadá efektně a údržba není složitá.
Ani byste netušili, jaké skleněné doplňky do vašeho domova se dají sehnat.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce