přidat prezentaci

Nábytek

Velký sortiment, kvalita a zkušenosti to je A – promax – Ratanový nábytek

172 tien

Pět tipů, kde využít kovové policové regály

Ať už jste domácím kutilem, který někde potřebuje uchovávat nářadí a výrobky, nebo hledáte vybavení do firemního skladu, určitě užijete policové regály. Vyrábí se v mnoha variacích a velikostech, takže si vyberete přesně takový, který vám rozměrově sedne.

01-dilensky-nabytek tien

Kvalitní dílenský nábytek do vaší provozovny

Patříte mezi domácí kutily, kteří většinu volného času tráví ve své dílně? Nebo vlastníte firmu, kde je dílna žádoucí? V obou případech se neobejdete bez kvalitního dílenského nábytku, který zajišťuje bezpečný provoz dílny. V následujících řádcích prozradíme, jaké druhy nábytku byste neměli opomenout a na jakého výrobce se obrátit.

03-kuchyne tien

Nechejte se inspirovat kuchyněmi na webu InHaus.cz

Pokud se chystáte pořídit novou kuchyni nebo třeba chcete tu současnou trochu vylepšit, můžete se inspirovat na webu InHaus.cz. Velké množství fotografií seřazených podle jednotlivých stylů vám pomůže dotáhnout váš nápad k realizaci a zpříjemnit si prostředí, ve kterém trávíte část dne.

sklep tien

Kvalitní regály do sklepa

V dnešní době je každé místo nebo prostor pro uskladnění velice důležitou komoditou. Nikdo si nemůže dovolit jen tak plýtvat drahocenným místem tím, že vše nahází na jednu hromadu a posléze se snaží v tomto nepořádku něco najít. Na jedné straně ztrácíte čas s hledáním a na straně druhé se věci znehodnocují.

alba-zidle tien

Kancelářské židle Alba – to nejlepší pro vaši kancelář

Všichni víme, že výběr kancelářské židle je velmi důležitým krokem, který vyžaduje spoustu času a pečlivé uvážení. Trávíme-li totiž v sedě převážnou většinu dne, značně tím trpí naše tělo, především páteř. Můžeme jí alespoň částečně odlehčit tím, že koupíme vhodnou kancelářskou židli.

jumbo tien

Stěhování JUMBO

Již 9 let se specializujeme na stěhování nejen nábytku, ale i strojů a těžkých břemen. Jsme kvalitní a spolehlivá firma, což dokazuje mnoho kladných referencí. Přestěhujeme vás a vaše věci nejen na území české a slovenské republiky, ale také kdekoliv v Evropě. Našich služeb využívají nejen jednotlivci, domácnosti, ale především firmy.

Alba tien

Kancelářský nábytek – vsaďte na kvalitu!

Pohodlné sezení v kanceláři nebo u pracovního stolu je jistou zárukou zdravých zad i lepšího soustředění na práci. Proto firmy sází na nákup kvalitního vybavení a nešetří ani na kancelářských židlích či křeslech.

postel tien

Když pořádná postel, tak z masivu a od Mička

Vybavení ložnic a obývacích pokojů z masivního nábytku je tradiční a v současné době se opět vrací po éře překližek a také různých náhražek či imitací. Ty stále zůstávají, ale lidé si uvědomují, a zvláště pak u postele, že kvalita a stabilita je velmi podstatná.

truhlarstvi-hubac tien

Nábytek na míru pro všechny náročné

Toužíte po elegantně vybavených interiérech dominantními bytovými doplňky? K tomu vám poslouží zakázková výroba nábytku Hubač-Truhlářství Praha. V jeho dílnách vznikají unikátní kousky, jako jsou trendové kuchyně, moderní dveře, kvalitní schody, pevné postele anebo překrásné pergoly a obklady fasád.

atelier-fiala-02 tien

Ateliér Fiala vrací lesk starým uměleckým předmětům

Ateliér Fiala naleznete v Horních Počernicích, ve stylovém barokním prostředí, které je vlídné pro každého milovníka umění a renovace. Právě renovací starého nábytku, obrazů a dalších uměleckých i užitných artefaktů, se zabývá tato skupina.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce