přidat prezentaci

Nové byty

Reklama: Porovnání cen bytů v novostavbách v Praze. Pokud hledáte klíčové výrazy jako Praha novostavby navštivte informační portál ziprealty.cz.

01-sarecky-dvur-nove-byty-vokovice-novostavby-praha-6-developersky-projekt tien

Ve Vokovicích vzniká developerský projekt Šárecký dvůr

Nedaleko přírodní rezervace Divoká Šárka v Praze 6-Vokovicích se rodí nový developerský projekt Šárecký dvůr. Bytový komplex, který se staví v ulici Ke Dvoru má mimořádně atraktivní polohu a okolí. Developersky je pod rezidenčním areálem podepsaná společnost CRESTYL real estate, za prodej bytů zodpovídá realitní kancelář Svoboda & Williams.

02-nove-byty-hlubetin tien

Proč se do Prahy stěhuje stále více lidí?

Centrum Evropy, město stovky věží anebo místo nových možností. To je Praha. Krásná, svůdná, ale i tak starobylá. Pro řadu umělců velice inspirující… Vždyť právě v tomto městě vznikla řada symfonií či maleb světoznámých umělců. Na jednu je to město historie, na druhou město kultury.

tien

Byty Letňany: Nové byty v Letňanech

V Praze 9 se nacházejí jak klidné lokality, tak lokality pulzující energií a životem. Developerský projekt Živé Letňany chce jednotlivcům, párům i rodinám nabídnout možnost bydlet v dynamicky se rozvíjející čtvrti Letňan.

tien

I Vy můžete najít šťastný domov v Rezidenci Modřanka

Praha byla odjakživa lukrativním místem k bydlení, proto na jejím území vznikají zajímavé developerské projekty jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Jedním takovým je i plánovaná výstavba Rezidence Modřanka. Zajímá Vás víc? Čtěte dál a možná díky článku naleznete nové bydlení.

01-rezidence-skalka-pretlucka tien

Rezidence Skalka ul. Přetlucká

Bydlet v atraktivní lokalitě blízko centra Prahy? Je to možné! Tento sen Vám splní polyfunkční projekt Rezidence Skalka v Přetlucké ulici, který v sobě snoubí bytové domy a nebytové prostory. Představme si tento ojedinělý projekt, jehož cílem je jediné: poskytnout moderní domov a nabídnout zázemí firmám.

nove-bydleni-tulipa-trebesin tien

Tulipa Třebešín – Nové bydlení Třebešín

V ulici K Červeném dvoru ve Staršnicích v Praze 3 se nachází nové bydlení Tulipa Třebešín, které nabízí celkem 180 bytových jednotek. Novostavby realizované společností AFI Europe se začaly stavět na konci září roku 2014. Jeden ze dvou moderních domů disponuje 11 patry a druhý 9. patry.

tien

Aktuální dění v novostavbách – Co čeká Prahu v příštím roce?

Nárůst nebo úpadek? Co nového přinese další rok v dění okolo novostaveb v hlavním městě?Celoplošně je očekáván v naší republice nárůst trhu novostaveb o 2%. Dle předních analytiků a velkých developerů se tento údaj netýká našeho hlavního města. Tam se totiž předpokládá nárůst podstatně větší a to o 6% v roce 2015 a o 4% pak v roce dalším.

bydleni-v-praze tien

Bydlení v Praze je výjimečné

Lidé hledají příjemný druh bydlení v hlavním městě. Pokud mají chuť do pohodového a komfortního druhu životního stylu, měli by se rozhodnout pro uzavřený bytový komplex v Praze 6. Zde vznikl oslnivý areál bytový i komerční komplex, který splňuje všechny představy. Byty a řadové domky v areálu byly stvořeny z viniční usedlosti ze 17. Století.

tien

Nové byty na Praze 6 – Novostavby Praha 6 – 2014

Bytový Dům Bílá Hora
Novostavba Bytový Dům Bílá Hora nabídne moderní architekturu citlivě zasazenou do velmi pěkného prostředí. V novém bydlení na Praze 6 – Bílá Hora nalezneme 36 nových bytů. Dokončení stavby a kolaudace je plánováno na prosinec roku 2014. Budova se pyšní energetickým štítkem třídy, a tak zaručuje velmi nízké náklady na provoz.

rezidence-klanovice-praha-9 tien

Rezidence Klánovice

V městské části Praha 9 – Klánovice vyrostl developerský projekt s názvem Rezidence Klánovice. Autorem projektu je developerská společnost KONHEFR. V rámci projektu byly postaveny 3 novostavby, tedy bytové komplexy nabízející nové byty i nebytové komerční prostory.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce