přidat prezentaci

Ostatní

tien

Půjčovna dodávek pro všechny případy

Sídlíme na Praze 9 v Horních Počernicích a naší specialitou jsou pronájmy užitkových vozů. V tomto případě konkrétně do 3,5 tuny hmotnosti. Klientela naší půjčovny dodávek sestává z podnikatelů, živnostníků i soukromých osob. Sídlíme na Praze 9, ovšem okruh našich klientů je díky příznivému servisu a atraktivním cenovým podmínkám mnohem širší.

01-ubytovani-pardubice tien

Ubytování Pardubice

Pardubice jsou krajským městem nacházejícím se na východě Čech, jež nabízejí mnoho zajímavostí a pamětihodností. Nejen přímo v Pardubicích, ale i v jejich okolí se nachází spousta míst, která stojí za návštěvu.

tien

S KBS Security budete v bezpečí

V současné době byste se měli bát i o mobilní telefon v kapse. V některých zemích můžete nechat s klidným svědomím odemčený dům či auto a nic se vám neztratí. Nicméně Česká republika mezi tyto země nepatří. Pakliže chcete svůj majetek preventivně chránit před krádeží a poškozením, nabízí se vám služby bezpečnostní agentury. Sami na ochranu nevystačíte.

01-servis-vzv-olomouc tien

Servis manipulační techniky svěřte odborníkům

Pokud ve firmě používáte vysokozdvižné vozíky nebo jinou manipulační techniku, dříve nebo později vás čeká oprava těchto zařízení. Pravidelná odborná údržba a servis přitom dokážou opravy a s nimi spojené neplánované výpadky redukovat na minimum.

tien

Jak vyřešit skartování dokumentů

Pokud potřebujete ve své instituci či firmě vyřešit dlouhodobé nakládání s dokumenty, čeká vás stanovení pravidel archivování a skartování dokumentů. V některých případech je upravuje přímo zákon, který části institucí přikazuje vydávat speciální skartační řády. Nicméně mít jednoznačné pokyny pro nakládání s písemnostmi se vyplatí každému.

01-lednicka tien

Koupit si ledničku přes internet je dnes úplně běžné

Každému z nás občas doma doslouží nějaký spotřebič. A každý z nás si také chce občas udělat radost koupí něčeho, co mu zatím v domě nebo na zahradě chybělo. Málokomu se ovšem v dnešní době chce trávit dlouhé hodiny přejížděním z obchodu do obchodu, vybíráním nejvhodnějšího produktu a porovnáváním cen v jednotlivých prodejnách.

tien

Založení firmy nechte na odborníky

Podnikatelé, kteří chtějí působit pod hlavičkou nové společnosti, nyní mohou využít nabídky a nechat si firmu založit odborníky. Odpadnou jim tak starosti s počáteční administrativou a složitým vyřizováním. Pomoc takto mohou získat jak živnostníci, kteří dosud působili jako fyzické osoby, tak i lidé připravující se na začátek podnikatelské kariéry.

01-pracovni-odevy tien

Vyberte si pracovní oděvy přímo na míru

Pracovní oděvy jsou nedílnou součástí vybavení každé společnosti. Při jejich výběru je třeba dát pozor hned na několik velmi důležitých aspektů. Rozhodně to není pouze o vzhledu pracovního oblečení, ale i o jeho dalších charakteristikách. Společnost VEXPA s.r.o. nabízí velké množství modelů pracovních oděvů všeho druhu.

01-paff tien

Dobrý šicí stroj vám vydrží dlouhá léta

V současné době je na trhu velké množství šicích strojů nejrůznějších značek a velmi rozdílné kvality. Zatímco dříve je prodávaly specializované obchody, dnes jsou možnosti podstatně větší. O to důležitější je vědět, co máte od nového výrobku požadovat.

02-uhli tien

Pytlované uhlí – Moderní řešení vytápění

Opravdovým trendem poslední doby se stává vytápění pomocí pytlovaného uhlí. Jedná se o praktickou a čistou metodu, při které se zbavíte namáhavých a nepříjemných procesů, spojených s uskladněním topného materiálu.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce