přidat prezentaci

Reality

Reality v Plzni na www.realityplzen.net, Hledejte reality v Zlíně, Zlín reality, Zlínské reality

pudni-vestavby-1_v7 tien

Půdní vestavby – okouzlující místo k bydlení

Prostor k bydlení je základem spokojeného každodenního života. Místo, kam se může člověk vrátit, odpočinout si a nechat problémy za dveřmi by mělo vyhovovat individuálním potřebám a požadavkům každého z nás. Když je takový prostor ještě navíc esteticky zajímavý, pak je celková pohodová atmosféra bydlení pozvednuta ještě o kousek výše.

RE-MAX-Nova tien

Najít vhodný byt na Praze 6 není jen tak

Po dlouhých 7 letech jsem se rozešel s přítelkyní, a to pro mě mimo jiného znamenalo také hledání nového bydlení. Jediné, co jsem věděl, bylo, že chci určitě byt. A nejlépe na Praze 6, kde to mám rád. Dosud jsem si myslel, že nabídka bytů k prodeji musí být obzvlášť v Praze docela rozsáhlá a že si budu moct vybírat, ale zmýlil jsem se.

bella-vita tien

Tady vás bude bydlení bavit

Prahnete po přepychovém bydlení, které je vaším tajným snem? Lákají vás nové a trendové možnosti designově propracovaných interiérů? Chcete bydlet na atraktivních místech, která jsou přitom klidná a vhodná i pro děti? V tom případě si prohlédněte luxusní byty v Praze, určené k prodeji na internetových stránkách http://www.bella-vita-luxusní-byty-v-praze.cz.

pronajem-kancelare tien

Jak získat výhodný pronájem kanceláře?

Hledání nové kanceláře je někdy možné přirovnat i k pátrání po jehle v kupce sena. Kancelář k pronájmu totiž dnes může nabízet kde kdo, takže je nutné se nabídkami pečlivě a zdlouhavě prodírat. Když už najdete tu správnou, možná se dočkáte velkého zklamání.

rezidence-nikoly-tesly-bydleni-v-praze tien

Rezidence Nikoly Tesly – Nové Byty Dejvice

Přáli byste si bydlet přímo v centru Prahy, konkrétně tedy v pražských Dejvicích? Pokud ano, pak byste měli popřemýšlet o koupi bytu v rezidenci Nikoly Tesly. Tento činžovní dům pochází již z první poloviny 20. století, nyní je samozřejmě po rekonstrukci, která z něj udělala jedno z nejlukrativnějších bydlení v Praze.

rezidence-klanovice-praha-9 tien

Rezidence Klánovice

V městské části Praha 9 – Klánovice vyrostl developerský projekt s názvem Rezidence Klánovice. Autorem projektu je developerská společnost KONHEFR. V rámci projektu byly postaveny 3 novostavby, tedy bytové komplexy nabízející nové byty i nebytové komerční prostory.

rezidence-letokruhy-01-1386 tien

Rezidence Letokruhy – moderní bydlení pro milovníky velkoměsta i přírody

Na jaře 2014 bude zahájena první etapa výstavby unikátního projektu s příznačným názvem Rezidence Letokruhy. Obytný komplex o 4 stylových domech nabízejících 87 bytů vyroste v parku u stanice metra Rozptyly v těsné blízkosti rozsáhlého Krčského lesa.

lofty-lochkov tien

Lofty Lochkov

Lofty Lochkov představují unikátní developerský projekt novostavby, která se nachází v jihozápadní části Prahy, a to na okraji území svěžího Lochkova plného zeleně. Nové byty představují 76 chytře řešených jednotek, které disponují zajímavými detaily a industriálními prvky – na místě totiž v minulosti stával proslulý pivovar se sladovnou.

na-stepance tien

Na Štěpánce

Luxusní developerský projekt Na Štěpánce zájemcům nabízí v celkovém počtu 10 řadových domů a 88 nových bytů situovaných v 8 viladomech. Tato exkluzivní novostavba je navržena tak, aby přirozeně zapadla do místní zástavby bez narušení jejího dosavadního rázu. Vytváří kvalitní podmínky pro bydlení nejnáročnější klientely s vysokým standardem.

tien

KOLIK INZERÁTŮ, KDYŽ PRODÁVÁTE SVOU NEMOVITOST?

Prodáváte nebo pronajímáte nemovitost a chcete oslovit co nejvíce zájemců? Každý k tomu dnes jistě využije umístění inzerátu na internet. Portály určené k inzerci nabízejí buď vložení zdarma, nebo za poplatek. Na některých stránkách si dokonce můžete zakoupit balíček s dalšími službami, např. export inzerátu na jiné inzertní servery.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce