přidat prezentaci

Reality

Reality v Plzni na www.realityplzen.net, Hledejte reality v Zlíně, Zlín reality, Zlínské reality

tien

Hledáte ty pravé sruby na klíč?

Pak jste u Honky na správném místě, protože přesně tohle je naše specialita. Tyto stavby jsou díky své jednoduchosti a přizpůsobitelnosti stále oblíbenější možností, jak najít své ideální bydlení. Ať už chcete rodinný dům nebo jen víkendovou chatu pro svou osobu, sruby na klíč umí být ideální řešení pro oba problémy.

tien

Montované haly pro všestranné využití

Máme – li před sebou problém, který se týká rozšíření našich skladových prostor nebo když je nutné sehnat spolehlivé zastřešení pro zemědělskou techniku, musíme najít takové řešení, které nám bude po všech stránkách vyhovovat.

pudni-vestavby-1_v7 tien

Půdní vestavby – okouzlující místo k bydlení

Prostor k bydlení je základem spokojeného každodenního života. Místo, kam se může člověk vrátit, odpočinout si a nechat problémy za dveřmi by mělo vyhovovat individuálním potřebám a požadavkům každého z nás. Když je takový prostor ještě navíc esteticky zajímavý, pak je celková pohodová atmosféra bydlení pozvednuta ještě o kousek výše.

RE-MAX-Nova tien

Najít vhodný byt na Praze 6 není jen tak

Po dlouhých 7 letech jsem se rozešel s přítelkyní, a to pro mě mimo jiného znamenalo také hledání nového bydlení. Jediné, co jsem věděl, bylo, že chci určitě byt. A nejlépe na Praze 6, kde to mám rád. Dosud jsem si myslel, že nabídka bytů k prodeji musí být obzvlášť v Praze docela rozsáhlá a že si budu moct vybírat, ale zmýlil jsem se.

bella-vita tien

Tady vás bude bydlení bavit

Prahnete po přepychovém bydlení, které je vaším tajným snem? Lákají vás nové a trendové možnosti designově propracovaných interiérů? Chcete bydlet na atraktivních místech, která jsou přitom klidná a vhodná i pro děti? V tom případě si prohlédněte luxusní byty v Praze, určené k prodeji na internetových stránkách http://www.bella-vita-luxusní-byty-v-praze.cz.

pronajem-kancelare tien

Jak získat výhodný pronájem kanceláře?

Hledání nové kanceláře je někdy možné přirovnat i k pátrání po jehle v kupce sena. Kancelář k pronájmu totiž dnes může nabízet kde kdo, takže je nutné se nabídkami pečlivě a zdlouhavě prodírat. Když už najdete tu správnou, možná se dočkáte velkého zklamání.

rezidence-nikoly-tesly-bydleni-v-praze tien

Rezidence Nikoly Tesly – Nové Byty Dejvice

Přáli byste si bydlet přímo v centru Prahy, konkrétně tedy v pražských Dejvicích? Pokud ano, pak byste měli popřemýšlet o koupi bytu v rezidenci Nikoly Tesly. Tento činžovní dům pochází již z první poloviny 20. století, nyní je samozřejmě po rekonstrukci, která z něj udělala jedno z nejlukrativnějších bydlení v Praze.

rezidence-klanovice-praha-9 tien

Rezidence Klánovice

V městské části Praha 9 – Klánovice vyrostl developerský projekt s názvem Rezidence Klánovice. Autorem projektu je developerská společnost KONHEFR. V rámci projektu byly postaveny 3 novostavby, tedy bytové komplexy nabízející nové byty i nebytové komerční prostory.

rezidence-letokruhy-01-1386 tien

Rezidence Letokruhy – moderní bydlení pro milovníky velkoměsta i přírody

Na jaře 2014 bude zahájena první etapa výstavby unikátního projektu s příznačným názvem Rezidence Letokruhy. Obytný komplex o 4 stylových domech nabízejících 87 bytů vyroste v parku u stanice metra Rozptyly v těsné blízkosti rozsáhlého Krčského lesa.

lofty-lochkov tien

Lofty Lochkov

Lofty Lochkov představují unikátní developerský projekt novostavby, která se nachází v jihozápadní části Prahy, a to na okraji území svěžího Lochkova plného zeleně. Nové byty představují 76 chytře řešených jednotek, které disponují zajímavými detaily a industriálními prvky – na místě totiž v minulosti stával proslulý pivovar se sladovnou.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce