přidat prezentaci

Rekonstrukce

Nejen panelákový byt je třeba čas od času zrekonstruovat. Nabízíme rady, tipy a návody, jak provést rekonstrukci rodinného domu

rekonstrukce bytů Brno tien

Rekonstrukce bytů Brno – kompletní servis od A do Z

Potřebujete přestavět starý byt po babičce? Jak provést levnou ale kvalitní rekonstrukci domu? Hledáte někoho spolehlivého na rekonstrukce bytů Brno? Využijte naše služby.

Již více než 10 let se zabýváme rekonstrukcemi bytů a domů v Brně a jeho okolí.

01-soustuzeni tien

Zakázkové soustružení dřeva

Dřevo je oblíbeným výrobním materiálem, jenž nachází upotřebení v mnoha oblastech. Často jde o malé a nenápadné prvky či spojovací díly, které jsou využívány při tvorbě a sestavování nábytku. Máte-li zájem o kvalitní truhlářské spoje, obraťte se na firmu Jiří Vlček.

01-tesneni tien

S kvalitním těsněním prostupů zabodujete

V každém objektu hrají nenahraditelnou roli kabely a trubky, jež slouží k různým účelům. V rodinných domech, na pracovištích, ve školách, v nemocnicích i na úřadech je žádoucí přívod plynu, vody a odvod odpadu prostřednictvím trubek. Nicméně velkým problémem těchto kabelů a potrubí je nekvalitní těsnění. Se špatným těsněním přichází nemalé problémy.

01-rekonstrukce tien

Po rekonstrukci koupelny váš byt ožije

Obyvatelé starších obydlí musejí čas od času investovat do obnovy některé části svého domu nebo bytu. Často začínají rekonstrukcí podlah, nahrazením starých omítek, případně rekonstrukcí koupelny. Právě obnova koupelny může celý byt výrazně pozvednout. Platí to hlavně v případě, že je tato místnost už desítky let ve stejném stavu.

013-naradi tien

Výběru dobrého nářadí věnuje náležitou pozornost

Ještě nikdy nebylo na trhu takové množství nářadí, jako v posledních letech. Pokud vám některý váš pomocník dosloužil, jistě najdete na trhu řadu výrobků, které budou splňovat vaše představy. Při výběru je však důležité dodržet některá pravidla, abyste si koupili zboží, jež skutečně využijete.

podlahy-03 tien

Levné dřevěné podlahy za skvělé ceny

Také jste vyrůstali ve světě, který vám neustále dokola opakoval, že levné věci nemohou být nikdy kvalitní? Také vám bylo vštěpováno, že za nadstandardní služby je nutné si připlatit? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak se nyní podívejte na dřevěné podlahy od českého výrobce se zárukou 25 let, které doslova nabourají všechn

vodovahy tien

Plastové nebo hliníkové vodováhy? Nepodceňte jejich výběr

Měření vodováhou bývá nejčastěji praktikováno na stavbách nebo při různých řemeslných pracích. Tento praktický nástroj může být vyráběn z různých materiálů a podle druhu se používá k různým účelům. Všeobecně známé je také to, že se jedná o pomůcku, u které může nějaký čas trvat, než se jí přijde na kloub.

leseni tien

Půjčovna lešení v Praze

Dostala se vaše rekonstrukce nebo výstavba nového domu do fáze, kdy je zapotřebí využít lešení? V takovém případě se nabízí celkem dvě řešení. Jednak si ho můžete za nemalý peníz zakoupit a následně jej skladovat ve své garáži, nebo si ho půjčit. Rodinná půjčovna Schwank má již několikaletou historii, která sahá až do roku 1995.

tien

Fasádu jsme zateplili systémem Novabrik

Rozhodli jsme se na náš dům použít fasádní obklady. Po porovnání parametrů s konkurencí, přečtení několika recenzí od jiných stavebníků jsme se rozhodli pro nejkvalitnější systém českého výrobce Novabrik.

leseni tien

Tip na kvalitní a spolehlivou půjčovnu lešení v Praze

Chystáte-li se rekonstruovat svůj dům či vás čeká oprava, která vyžaduje práci ve výšce, pak je důležité vědět, kde pořídit lešení. Ať už ho potřebujete koupit, nebo jen pronajmout na určitý čas, vyplatí se oslovit profesionály s tradicí. A mezi ty se řadí také firma Lehmann, která funguje již od roku 1994.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce