přidat prezentaci

Moderní novostavby a byty v zeleni – Zelený Botič

I v Praze se dají najít novostavby a byty s nádherným okolým. Bytový projekt, který Vám podrobně představujeme na stránkách www.zelenybotic.cz, se nachází v prostředí kolem Botičského potoka, nabízí místním obyvatelům jedinečné přírodní bohatství.
 
Navíc je zde vše, co potřebujete pro život – od mateřských škol po zdravotnické zařízení. Dopravní spojení do centra také není problémem. Bydlení v blízkosti přírodní památky Botič-Meandry tak přináší komfort života ve městě a v přírodě zároveň, možnost kvalitního moderního bydlení se všemi jeho výhodami.
 
novostavby a byty v zeleni – Zelený Botič

Nové moderní byty s terasami

Při navrhování celého projektu našli naši architekti inspiraci v přírodě a to sice v harmonii kaskádovitých vodopádů, podle kterých vznikal také samotný koncept teras. Novostavby jsou kaskádovitě členěné, což nejen dotváří jedinečný styl výstavby, ale také umožňuje budoucím majitelům jednotlivých bytů relaxovat v přímé blízkosti zeleně a zároveň v plném soukromí. Velikou výhodou teras je již zmiňované kaskádovité členění, které jim dodává na prostornosti a umožňuje také maximální pronikání přírodního světla, což lze ocenit nejen za teplých letních dnů. Stylové moderní terasy se tak stanou oblíbeným místem odpočinku, místem pro setkáváníse s přáteli i místem rodinných oslav. Využití teras je opravdu široké.
 
Jednotlivé terasy jsou od sebe odděleny designovou příčkou z kvalitního dřeva, která byla koncipována tak, aby sev budoucnu dala využít pro ,,živý plot“. Milovníky tohoto materiálu jistě na první pohled zaujmou také terasy nacházející se v přímé blízkosti střechy, které jsou obklopeny středně tmavým dřevem, jimž je obložena fasáda horních bytů. Vybrat si můžete také z bytů s moderními balkóny, k přízemním bytům pak patří soukromé předzahrádky.
 

Byty na prodej již od 2 300 000 Kč

Nabízíme Byty na prodej v lokalitě Praha 10 (Praha-Hosivař) s akční cenou již od 2 301 126 Kč. Kontaktujte naše prodejce a domluvte si s nimi osobní schůzku. Naši prodejci velmi rádi zodpoví veškeré Vaše dotazy a poskytnou doplňující informace o Vámi vybraném bytu. V našich prodejních centrech máte též možnost zkonzultovat Vaše finanční možnosti s hypotečním poradcem, který s Vámi důkladně probere všechny možné varianty financování bytu.

Kategorie: Magazín bydlení, Nové byty

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce