přidat prezentaci

Moderní plastová a hliníková okna

01-okna

Nepodceňujte tepelně izolační vlastnosti nových oken a dopřejte své nemovitosti nový a originální vzhled. Pořiďte si tento důležitý stavební prvek konkrétního objektu a vsaďte na propracovanou a léty ověřenou kvalitu.

Tu vám v hojném zastoupení přináší společnost DAFE-PLAST, která má v nabídce plastová okna, hliníková okna a zimní zahrady. Využijte letitých zkušeností odborníka, s nímž docílíte minimálního úniku tepla a estetického ladění.

Plastová a hliníková okna a dveře

Firma DAFE-PLAST předkládá zájemcům hned několik okenních profilů. Ty se odlišují především svými technickými parametry, tloušťkou profilu a počtem instalovaných skel. Novodobá technologie výroby v kombinaci s moderním kováním přináší vynikající vlastnosti a design.

Všechny tyto modely lze navíc spatřit v na rozlehlé výstavní ploše o velikosti 300 m2, jíž tvoří Showroom DAFE-PLAST otevřený v roce 2014. Velkolepé ukázkové dílo, kde máte možnost poznat kvalitu a pestrost prezentované nabídky na vlastní oči.

DAFE-PLAST je specialistou na zimní zahrady

Nejsou to však jenom okna a dveře z plastu a hliníku, jež naleznete v portfoliu tohoto specialisty. Firma vám dokáže navrhnout a zrealizovat i velice útulné a komfortní zimní zahrady vyznačující se dlouhou životností.

Novodobý exteriérový prvek nemovitosti, který vám umožní relaxovat ve skleněném prostoru, kde se budete chránit před nepříjemnými povětrnostními podmínkami.

Využijte nadstandardních a profesionálních služeb v této oblasti. Získejte odborné poradenství a servisní zázemí týkající se veškerého překládaného sortimentu. Společnost DAFE-PLAST vám bude k dispozici i v rámci dotačního titulu Nová zelená úsporám 2015. Zkrátka vše na jednom místě.

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce