přidat prezentaci

Moderní plechová garáž

Rozhodli jste se pro garáž? V Česku si můžete vybrat hned z několika možností, – dřevěné garáž, zděná garáže, přístřešku anebo plechové garáže. Myslíte si, že plechová garáž by mohla být pro vás nejlepší, protože je její pořízení nejjednodušší? Je tomu vskutku tak? Víte doopravdy, co všechno budete potřebovat k úspěšnému zhotovení plechové garáže?
plechova garáž-3
 


 
Co potřebujete k výstavbě plechové garáže?
K tomu, abyste si postavili svou vlastní plechovou garáž, toho předem příliš mnoho nepotřebujete. Musíte si samozřejmě ujasnit místo, a také jaký druh garáže chcete. Má to být garáž pro jedno motorové vozidlo, dvojgaráž anebo řadová garáž? Tato souvislost se také váže na další otázku týkající se velikosti garáže. Velikost garáže vybírejte podle typu vašeho vozidla. Vězte, že byste měli mít okolo automobilu dostatečný prostor, abyste mohly zcela pohodlně otevřít dveře na obou stranách vozu (i v jeho zadní části). Aby vám mohla být plechová garáž postavena, nepotřebujete nějak náročnou přípravu podlaží, potřebujete jen vytvořit několik patek o velikosti 30 x 30 centimetrů. Tuto garáž však také můžete postavit i na panelovou anebo betonovou desku.
 

Jak je to se stavebním povolením?

Při výstavbě plechové garáže se to se stavebním povolením má tak, že pokud se chystáte postavit garáž do 25 metrů čtverečních, žádné stavební povolení nepotřebujete. Na postavení takové garáže tu potřebujete mít pouze územní souhlas. Plechové garáže se zcela běžně do tohoto rozmezí vlezou, a proto je jejich výstavba snadná, rychlá a nekomplikovaná.
 

Jak na výstavbu plechové garáže

Plechovou garáž můžete smontovat sami, není to totiž nic složitého. Faktem však je, že mnoho společností vedle koupě plechové garáže nabízí i její montáž. Plechová garáž je pak smontovaná v průběhu cca 4 hodin. Dodání plechové garáže se obvykle pohybují v rozmezí 5 pracovních dnů.

Kategorie: Exteriér a zahrada, Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce