přidat prezentaci

Montované haly pro všestranné využití

Máme – li před sebou problém, který se týká rozšíření našich skladových prostor nebo když je nutné sehnat spolehlivé zastřešení pro zemědělskou techniku, musíme najít takové řešení, které nám bude po všech stránkách vyhovovat. V některých případech nás také tlačí čas a tak aby se náš podnik mohl dále rozvíjet, trh služeb nabízí spolehlivé řešení. Jde o montované haly,které mají řadu výhod. Mezi ně patří zejména velká variabilita systému.

Výhody montovaných hal a jejich využití

Naše podnikání může dostat opět jiný rozměr v případě, že potřebujeme rozšířit své výrobní nebo skladové prostory. Máme tak vyřešen problém, jak co nejdříve sehnat vhodné skladové prostory pro materiál nebo již hotové výrobky. Budeme mít vhodného a volného místa a nemusíme upouštět od našich podnikatelských plánů. Dále můžeme tyto objekty využít k ustájení hospodářských zvířat a to zejména v letním období, kdy je stádo na pastvě. Můžeme také mít vhodné skladové prostora pro jejich krmivo nebo si můžeme pořídit tyto haly jako garáže pro těžkou zemědělskou techniku. Velkou výhodou v tomto případě je, že variabilita a rozměry hal jsou různé a nemusíme tak obávat, že by se nám do objektu nevešlo například již zmíněné stádo.
Ovšem montované haly se mohou skvěle využít i pro zastřešení jakéhokoliv sportoviště, tenisových kurtů, bazénů nebo se hodí jako jízdárny. Jsou ale také přínosem pro ty, co nutně potřebují vhodné prostory na výstaviště, veletrhy nebo jako výrobní halu pro likvidaci odpadu.

Výhod má taková montovaná hala několik. Jednou z nich je již zmíněný různý rozměr, který ovšem také lze upravit přesně podle našich požadavků i v případě, že halu máme již postavenou. Stejně snadná je totiž nejen montáž haly, ale i následná demontáž. hala potřebuje pouze kvalitní a pevný podklad a není nutný betonový základ. Další výhodou je, že může být realizována již za několik dnů, popřípadě týdnů, což se samozřejmě u klasické zděné stavby říci nedá. Ovšem každého investora bude jistě zajímat zejména cena haly. zde můžeme konstatovat, že její pořízení je ekonomicky velmi výhodné, cena dostupná a to jistě každého investora potěší.

Z čeho je taková hala postavena?

Mnozí se jistě začínají ptát,z čeho jsou tyto haly postaveny. Jednoduchou odpovědí je kvalitní a velice pevná ocelová konstrukce, což zaručuje stabilní a pevnou stavbu, dále pak je to vysoce pevnostní opláštění, kde plachta haly je vyrobena z izotermického , pevného materiálu, který může firma i kvalitně potisknout například logem naší firmy a máme tu rázem dokonalou reklamu. Je třeba také zdůraznit, že materiál je odolný vůči povětrnostním podmínkám, tedy sněhu, dešti, mrazu i slunečním paprskům.

Životnost hal

jestliže máme na jazyku rovněž otázku, jak dlouho nám taková hala vlastně vydrží, tak zde můžeme potvrdit, že životnost těchto hal je u ocelové konstrukce zhruba 40 let a u opláštění 20 let. Navíc jsou téměř bezúdržbové a je třeba také zmínit i fakt, že haly jsou dobře ukotveny kotvícími čepy, které pevně drží konstrukci, aby nedošlo k nějakému neštěstí.
Pokud tedy máme v úmyslu pohánět své myšlenky a podnikání kupředu, jsou montované haly vhodným řešením. trh služeb dnes nabízí široký výběr firem, které se realizací montovaných hal zabývají, takže jistě máme z čeho vybírat.

Kategorie: Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce